Esan Akü
  1. Haberler
  2. BATI KARADENİZ
  3. Kastamonu ve Batı Karadeniz temsilciliğimiz açıldı

Kastamonu ve Batı Karadeniz temsilciliğimiz açıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlçelerdeki haber ağı ve temsilcilik oluşturma çalışmalarını sürdüren Gazeteniz İSTAMONU, Kastamonu ve Batı Karadeniz temsilciliğine deneyimli gazeteci Hüseyin Işık’ı getirdi.

Kastamonu merkez ve Batı Karadeniz bölgesi haber akışını sağlayacak olan Işık şimdiye kadar birçok ulusal basın-yayın organının Kastamonu temsilciliğinde bulundu.
Gazete İSTAMONU’nun kısa zamanda önemli mesafeler kat ettiğini ifade eden Hüseyin Işık konuyla ilgili şöyle konuştu; “İstanbul’la Kastamonu arasında köprü olma görevini üstlenen Gazetemizin bundan böyle Kastamonu ayağını oluşturacak olmaktan büyük bir heyecan ve memnuniyet duyuyorum. Medya, özellikle de yazılı basın uğraşı, kolektif bir anlayışla sürdürülürse başarılı olunabilir. Ben ve ekibim Gazete İSTAMONU okurlarının bölgedeki gözü, kulağı olacağız.”
Hüseyin Işık Kimdir?
1977 Kastamonu-Küre doğumlu olan Işık, İlkokulu Küre Cumhuriyet İlkokulunda, Ortaokulu ise Küre lisesi Orta bölümünde okudu. Lise tahsilini İnebolu Çok Programlı Lisesinin elektrik bölümünde yapan Hüseyin Işık, askerlik görevi öncesi İstanbul içme suyu Istranca projesinde bilgi işlemci olarak görev aldı.
Hüseyin ışık, Askerden terhis olduktan sonra TEDAŞ Trafo merkezinde İşletme Teknisyeni olarak çalıştı.
2005 yılında Kastamonu’nun ilk internet haber sitelerinden www.KastamonuAjans.net ‘i kuran genel koordinatörlüğünü yürüten Işık, birçok ulusal basın organı temsilciliğinin yanı sıra, 2 yıl sürdürdüğü Sabah Gazetesi Kastamonu temsilciliğinden de geçtiğimiz günlerde kendi isteğiyle ayrıldı. Hüseyin Işık, evli ve iki çocuk babasıdır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü