featured

Yılın Girişimcisi Ödülü “ARTELLA”ya

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aslandağ Ahşap firması Artella markası ile “Yılın Girişimcisi Ödülü”’nü aldı. Ödül Aslandağ ahşap yönetim kurulu başkanı Cemal Aslandağ tarafından alındı.

25 mağaza ve özel projeleriyle Türkiye’de kapı sektörünün öncü markası olan Artella, birçok sıra dışı tasarımın da sahibi. 2012 yılı boyunca birçok yeniliğe imza atan Aslandağ Ahşap, Artella markası ile mutfak, banyo ve kapı üretimi yapıyor. Son olarak başarılarına bir yenisini daha ekleyen Artella markası, Girişimci İşadamları Vakfı tarafından “Yılın Girişimcisi Ödülü”yle başarısını taçlandırdı.

5000 m2 kapalı alanda

Yılda 75 bin kapı üretimi Yenilikçi ve geliştirilmiş iç mekân ahşap kapıları İngiltere’den sertifikalı yangına dayanımlı iç mekân ahşap kapıları ile sektörün aranan firması olan Artella, birçok firmanın katıldığı “Hayati Üstün Girişimcilik Ödülleri” programında “Yılın Girişimcisi Ödülü”nü alarak 2013 yılına da başarılı bir giriş yaptı. 5000 m2‘lik kapalı alana sahip üretim tesislerinde geniş makine parkuruyla faaliyetlerine devam eden Aslandağ Ahşap, kendi markası Artella ile mutfak, banyo ve kapı üretimine devam ediyor. Bilgisayar merkezli, CNC destekli tamamen yenilenmiş makine parkuruyla tam endüstriyel ve modern bir tesiste yılda 75 bin adet ahşap kapı, 10000 m2 mutfak ve 6000 m2 banyo üretim kapasitesine sahip olan Aslandağ Ahşap, üretimden dağıtıma, montajdan satış sonrası hizmete kadar en son teknolojiyle adından söz ettiriyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!