featured

Kurtuluş MERVE, yeni şube arayışında

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurtuluş Merve Pastanesinin sahibi Kazım Üstün, sektörde 40 yıllık tecrübeye sahip olduklarını ve İstanbul’da yeni bir şube açmaya hazırlandıklarını söyledi.


Kazım Üstün, kaliteli ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetini esas alarak pastacılık sektörüne yön veren Merve Grubu’nun, büyümeye kaldığı yerden devam edeceğini belirtti.

40 yıllık marka

Kazım Üstün, şöyle konuştu: “40 yıldır sürdürdüğümüz kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızla sektöre hizmet etmeye devam ediyoruz. THY, Kanal D, SHOW TV gibi kurumsal firmalara ürün hizmeti veriyoruz. Marka değerimizi koruyarak yeni bir şube açma arayışımız var. Bundan böyle işletmenin yönetimini oğlum Emre ile birlikte sürdüreceğiz. Emre ABD’de yüksek lisans eğitimini tamamladı. Askerlik vazifesini de yaptı.” Sektöre 1972 yılında babası Tahir Üstün ve ağabeyleri Aydın Üstün’ün öncülüğünde girdiklerini hatırlatan üstün, Çapa semtinde Aydın Pastanesi adı altında ilk mağazalarını açtıklarını, kendisinin buradaki üretim departmanında çırak olarak işe başladığını aktardı. Zamanla büyüyerek 1980 yılında Kurtuluş ve sonrasında Florya, Pangaltı, Bakırköy ve Bahçelievler gibi İstanbul’un çeşitli semtlerinde şubeleştiklerini anlatan Kazım Üstün, ailece mesleğin tüm inceliklerini bilen işletmeciler olduklarını ifade etti. 4 erkek kardeş olduklarını söyleyen Üstün, ağabeyi Aydın Üstün, kardeşleri Mehmet ve Nazım Üstün’ün de halen sektöre hizmet ettiklerini, Merve Grubu’nun 40 yılı aşkın sürede alanının öncüsü olduğunu, sektöre binlerce kalifiye eleman kazandırdığını ifade etti. Kazım Üstün 1959 Ağlı Selmanlı Mahallesi doğumlu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!