featured
  1. Haberler
  2. CEMİYET
  3. UKİDER, Günaydın’la devam dedi

UKİDER, Günaydın’la devam dedi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozkurt’a bağlı Uluköy’ün Ulu, Kesim, Enişdibi ve Koçcuvaz mahallerinden oluşan ve kısa adı UKİDER olan Uluköy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 9. Olağan kongresini Eyüp Altın Boynuz Düğün Salonun da gerçekleştirdi.

Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Talatpaşa Mahallesi Muhtarı Erdur Aşçı ve çok sayıda dernek başkanı da kongreye iştirak edenler arasındaydı.

Tek listeyle gidilen seçimin divan başkanlığını İşadamı Hasan Kuz, Kâtip üyeliklerini ise Salih Özkan ve Raşit Akar yaptı. Önceki başkan Muhammet Günaydın yeniden seçilerek güven tazeledi.

“En büyük mutluluk bir arada olmaktır”
Başkan Günaydın, sözlerine, “Yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere tüm üyelerimize teşekkür ederim” diyerek başladığı konuşmasına zor bir görevi sorumluluk bilinci içerisinde yapmaya çalıştıklarını belirterek, “En büyük mutluluğum hemşerilerimizle bir arada olma duygusudur. Bizi yeniden göreve layık gören yönetim kurulumuza şükranlarımızı sunarız” diyerek son verdi.

İşte Günaydın’ın listesi
Kongrede seçilen listede şu isimler yer aldı: Mustafa Demirci, Mehmet Depe, Alahattin Güney, Serdar Kesim, Mahmut Aydar, Hamdi Kesim Mustafa Aydın, Adem Adatepe, Bayram Çalık , Bekir Koparan, Cemil Koparan, Veysel Midilli, Şahin Kurt , Selahattin Demirci, İsmail Güleryüz, Mustafa Koparan, Celal Yılmaz, Abdullah Çalık, Kazım Yılmaz ve Emre Koparan.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü