featured

Tosya’da doğalgaz toplantısı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde, doğalgaz toplantısı düzenlendi.

Tosya Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Kaymakam Adayı Suat Hatam, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, KARGAZ Genel Müdür Yardımcısı Mevlüt Kara ve vatandaşlar katıldı.
Toplantıda konuşan KARGAZ Genel Müdür Yardımcısı Mevlüt Kara, Tosya’daki doğalgaz çalışmaları, ev ve işyerlerine doğalgaz bağlanması konularında bilgi vererek, vatandaşlardan gelen istek ve şikayetleri dinledi.
Kaymakam Türköz ise Tosya’da, doğalgaz çalışmalarının başladığı günden bu yana, vatandaşların sabırsızlıkla beklediği vurgulayarak,”Tosyamıza çevre temizliği, vatandaşlarımıza ise ekonomik anlamında çok büyük katkılar sağlayacak doğalgaz, diğer yakıtlara göre çok avantajlı bir yakıt türüdür” dedi.
Doğalgazın temiz bir yakıt olduğunu, yanma esnasında kül ve kükürt bileşikleri oluşturmadığını vurgulayan Türköz, şu ifadeleri kullandı:
”Doğalgaz diğer yakıt türlerine göre daha temiz bir yakıttır. İçerisinde kükürt ve organik kükürt bileşikleri yok denecek kadar azdır. Kömür, linyit ve fueloille kıyaslanmayacak oranda pratik ve temiz bir yakıttır. Bu imkanlar göz önüne alındığında vatandaşlarımız, ekonomik ve çevre dostu doğalgazdan, en kısa sürede yararlanmak istiyor. Vatandaşlarımızın istek ve şikayetleri yetkililer tarafından dikkate alınarak, vatandaşları mağdur etmeyecek şekilde abonelik işlemlerinin tamamlanmasını bekliyoruz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!