featured

Servis Turizm’den Önemli Atılımlar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güvenli Taşımacılığın Adı: SERVİS TURİZM
Şirketlere, holdinglere, fabrikalara, özel kurumlara ve eğitim kurumlarına taşımacılık hizmeti sunan Servis Turizm, şube atağına geçti ve ilk adres olarak Silivri’yi seçti. Selimpaşa’da açılan firmanın hizmetleri, sıradan taşımacılığın fazlasıyla üstünde…

İstanbul 3. Bölge’de bulunan çok sayıda şirketin, fabrikanın, eğitim kurumlarının özel taşımacılık hizmetini yapan Servis Turizm, kalitesini yükseltmek ve hizmet ağını daha da genişletmek için atağa geçti. Şube çalışmalarına başlayan firma yetkilileri, ilk adım olarak Silivri’yi belirledi ve uzun süren çalışmaların ardından Selimpaşa’yı şube bölgesi olarak seçti. Geçtiğimiz gün resmen hizmete başlayan Servis Turizm, sunduğu hizmetlerle sıradan taşımacılık sektörünün çok ötesinde bir kurum olduğunu gösteriyor. Özellikle ‘’kalite belgeleri’’ ile dolu olan şirket profili, uluslararası alanda da önemli kuruluşların içinde.

1985 yılında faaliyetine başlayan ve uzun yıllar Cevizlibağ’ da hizmet veren Servis Turizm, artık bölgemizde de bir halka oluşturdu. Gelişen ekonomi ve iş standartlarına ayak uydurarak her geçen gün kendini yenileyen başarılı firma, geniş araç filosunun yanında onlarca şirketin özel taşımacılığını yapıyor. ‘’Güven’’ unsuru üzerine hassas davranan firma yetkilileri, kazanımlarını bu hassasiyetlerine bağlıyor.

‘‘GÜVEN BİZİM İŞİMİZ’’
Konuyla ilgili açıklama yapan Servis Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Oturak: ‘’ Konforlu, güvenli ve dakik taşımacılıkta iddialıyız’’ diyor. Kendi alanlarında en iyisi olmayı hedefledikleri ve tüm personelin belirli süreler dâhilinde eğitimden geçtiğini ifade eden Rıza Oturak: ‘’Profesyonelliğe dikkat ediyoruz. Her çalışanımız bir eğitim sürecinden geçiyor ve öyle işe başlıyor. Güven bizim için çok önemli. Sonuçta işimiz taşımacılık ve insanları güven içinde, huzur içinde, mutluluk içinde iş yerinden alıp evine götürmemiz gerekiyor. Biz onları hiçbir konuda kaygılandırmıyoruz. Çok iddialıyız; konforlu, güvenli, dakik, kaliteli taşımacılık bizim işimiz.’’ dedi.

‘‘BU İŞ TE TECRÜBELİYİZ’’
Personel taşımacılığının yanı sıra bireysel araç kiralama hizmeti sunduklarını da belirten Rıza Oturak, öğrenci taşımacılığını da titizlikle yaptıklarını söyledi. ‘’Firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konforlu, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırıyoruz. Tecrübelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularınızı evden okula, okuldan eve en güvenli ve kaliteli bir biçimde taşımayı taahhüt ediyoruz’’ diye devam etti.,

’TÜM ÇOCUKLAR SİGORTALI’’
Öğrenci taşımacılığının çok ciddi bir iş olduğunu ifade eden Rıza Oturak, ‘’Çocuklarımızın güvenliği sebebiyle, servis araçlarımızda koltuk sayısından daha fazla kişi taşımamaktayız. Okul servisi hizmeti verdiğimiz tüm çocuklarımızı sigortalamaktayız. Sürücülerimize ve hosteslerimize periyodik aralıklarla hizmet eğitimi vermekteyiz. Özel ve kamu okullarına, kolejlere, dershanelere, üniversitelere güler yüzlü sıcak bir hizmet anlayışıyla hizmet sağlamanın gururunu yaşıyoruz.’’ diye konuştu.

‘’SERVİS TURİZM, HİZMETTE SINIRSIZ’’
Selimpaşa, Merkez Mahallesi 3017 sokak no 51’e açılan Servis Turizm, 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet sürekliliği ile üst model 10-14-18 kişilik minibüslere 25-43 kişilik otobüslere ve binek araç filolarına sahip. Tüm araçlarla ‘’bas-konuş’’ sistemi ile iletişim halinde. Bas-konuş hizmetinin daha mobil olması, kullanılan operatörün çekim noktalarının her bölgesinden muhabere yapılabilmesi, filonun seçilen GSM operatörünün yurt içi ve yurt dışında bulunan baz istasyonunun bulunduğu her yerde görüşmeye açık olması, firmanın en önemli unsurları arasında.

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ
Servis Turizm merkez görevlileri, ayrıca ‘’mobil veri sistemi’’yle de, araçtaki GPS ile operasyon merkezindeki kontrol noktalarından tüm araçların yol güzergâhlarını takip ediyor. Herhangi bir zaman kaybında ya da şüpheli durumda araç sürücüsü ile irtibata geçiliyor, konu hakkında bilgi alınıyor. Müdahale gerektiği takdirde ise, acil yardım ekipleri yola çıkıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!