featured

Sakatlar Derneği’nden muhteşem final

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakatlar Derneği Kastamonu Şubesi, bu yılın son etkinliği olarak da Mavi Göç ve Berna konserine imza attı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde başlayan TSD Kastamonu Şubesi etkinlikleri 16 Aralık Pazar günü yapılan bu konserle son buldu.

Mavi Göç ve Berna

Özlem Yıldız’ın Sakatlar Derneği özel kreasyonunun da bir defile eşliğinde sergilendiği konserde Kastamonu engellileri doyasıya eğlenerek gönüllerince bir gün yaşadı.
Defile gösterisi ile başlayan gecede Kazım Koyuncu ve Volkan Konak’ ın Türkiye’ye sevdirdiği Karadeniz ezgileri ekolünün güçlü temsilcilerinden Mavi Göç’ ün seslendirdiği şarkılar izleyicilerden büyük beğeni toplarken; Kastamonu’nun Fındıkkurdu Berna’sı da sahne performansıyla göz doldurdu.

Protokol koltukları boş kaldı

2012 yılın son büyük konserine imza atan TDS Kastamonu Şubesi’ nin Atatürk Spor Salonunda organize ettiği etkinlikte protokol koltuklarının boş kalması ise dikkatlerden kaçmadı!
“Konser etkinliğinin hazırlık aşamasında yaşadığımız bütün sıkıntılara, bizi yarı yolda bırakıp gidenlere ve konser etkinliğine duyarsız kalanlara rağmen; defilesiyle, Mavi Göç ve Berna’sıyla Atatürk Spor salonu’na gelenlere kusursuz ve keyif dolu bir konser etkinliği izlettirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” Diyen TSD Kastamonu Şubesi Başkanı Serhat Yolasığmazoğlu, 2012 yılı faaliyetlerini de yüzlerinin akıyla bitirdiklerini ve yardımlarını, desteklerini esirgemeyen tüm dostlarına teşekkür ettiklerini ifade etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!