featured

Rıza Durmuş güven tazeledi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi Esenler’de bulunan İstanbul İnebolular Derneği 1. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Mevcut başkan Rıza Durmuş’un tekrar aday olduğu seçimde başka liste çıkmayınca Durmuş oy birliğiyle yeniden başkan seçildi. Genel Kurulun Divan başkanlığını Ali Bican, kâtip üyeliklerini ise Ceyhun Aktaş ve İbrahim Ayhan yaptılar.

“Ne mutlu hepimize”

Genel Kurul salonuna seslenen başkan Durmuş, yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi: “Uzun süre bir arada yaşamış, aynı havayı solumuş, aynı yolların tozunu yutmuş kişileriz. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde, doğduğumuz topraklardan ayrı olarak barınıyoruz. Fark ettik ki bir yerlerde azınlık olarak kalmışız. İşte bu nedenle İstanbul’daki İneboluluları bir araya getirmek, birlik ve beraberliği sağlamak, İstanbul ve İnebolu arasında köprü kurmak, iyi ve kötü günde birbirimize destek olmak amacı ve düşüncesinin yanında kültürel faaliyetlerimizi diri ve canlı tutmak için kurulan bu derneğimizin 1. Olağan genel kurulunu gerçekleştirdik. Ne mutlu bizlere, ne mutlu üyelerimize… Bu duygu ve düşüncelerle bizlere duyduğunuz güveni boşa çıkarmayacağımıza söz veriyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz”.

Rıza Durmuş’un listesi

Buna göre İstanbul İnebolular Derneğini 3 yıl yönetecek kadro şu isimlerden oluştu: Mustafa Karatay, Barbaros Karatay, Burhan Öz, Hüseyin Ergün, Onur Tunoğlu, Özgür Sakallıoğlu, İsmail Karakoca, Fevzi Başoğlu, İbrahim Ayhan, Derya Evren Sünnetçioğlu, Taner Karatay, Satılmış Salman, Hasan Tunoğlu, Eyüp Durmuş ve Nurettin Demirci.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!