featured

Orhan Canayakın’ın Yeni albümü Çıktı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sanatçının kendi yapım şirketi Canayakın Müzik Yapım etiketiyle piyasaya çıkan ve “İstanbul Çok Güzel” adını taşıyan albümde 12 eser yer alıyor.

Eserlerin Çoğunda ünlü bestekâr ve ses sanatçısı Ayhan Polatkan imzası görülürken, 3 eserde de sanatçının oğlu müzisyen Hüseyin Canayakın’ın imzası bulunuyor.
Sanatçı Orhan Canayakın, albüm kartonetinde yer alan teşekkür yazısında şu görüşlere yer veriyor: “Değerli gönül dostlarım, yaklaşık 3 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyorum. Bu albümde; her zaman yanımda olan aileme, gecesini gündüzüne katarak bizlerle beraber çalışan Ayhan Polatkan’a ve siz değerli müzik severlere teşekkürü borç bilirim. Allah utandırmasın inşallah. Saygılarımla…”denildi.
Albüme Yoğun ilgi
Orhan Canayakın 12 eserden oluşan ve 1 hafta önce çıkan albümün daha tanıtımı bile yapılmamışken katıldığımız birkaç büyük festival vasıtasıyla büyük ilgi gördüğüne dikkat çekti.”Şükürler olsun ki severek ve ciddiyetle yaptığımız işlerin halk tarafından beğenilmesi herkesin olduğu gibi bizim de hoşumuza gidiyor. 1 yıldır gece gündüz demeden çalışarak ortaya koyduğumuz bu albüme sahip çıkılması yöremiz insanının sanatçısına sahip çıktığını gösteriyor , bu anlamda destek ve katkılarını sunan tüm dinleyenlerime sonsuz teşekkür ederim dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!