featured

Maranta Gusto (2) Bahçeşehir’de Açıldı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2 yıl önce Yeşilköy’de açılan ve en seçkin mekânlar sıralamasında ilkler arasında gösterilen; Maranta Gusto’nun Bahçeşehir deki 2. Şube açılışı gerçekleşti.

Bol yeşil ve doğal akarsu yataklarıyla süslenen 2,5 dönüm arazi üzerine kurulan Maranta Gusto 4 bin TL’ye mal oldu.

R&E Grup İştirakin de ve Bozkurtlu hemşerimiz iş adamı Metin Çalık ortaklığında kurulan Maranta Gusto’ nun CEO’luğunu ise Bülent Mercansoy yapıyor.

Açılış programına İstanbul Vali yardımcısı ve eski Devrekâni kaymakamı İ. Hayrullah Sun, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Kâğıthane Belediye Başkanı Fazıl Kılıç, KASİAD genel başkanı Ayhan Aslan, Erdur Aşcı, Cemal Şenol, Yaşar Kayacan, Eyüp Kaya, Oktay Kuz gibi iş adamlarımızın yanı sıra sanat ve iş dünyasından birçok seçkin davetli katıldı.

Açılış kurdelesini Başkan Altunay ve Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Kesti.

Kurdele kesme töreninden sonra konuşan Mevlüt Uysal, “Burada elimizde böyle güzel bir arazi vardı, bizde burayı ilçemizin sakinlerinin dinlenebileceği bir mekan haline getirmek istedik. Başlangıçta bu projeye karşı olanlar eminim şu anda bu mekânın son durumundan dolayı bize müteşekkirdir.” Diyerek mekân sahibi R&E Grup ve Metin Çalık’a teşekkür ettiler.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ise yaptığı konuşmada, AK Parti belediyelerinin kendi aralarında hizmet yarışında olduğundan söz ederek şunları söyledi; “ Biz Ak Parti belediyeleri kendi aramızda bir yarış içerisindeyiz. Bu yarış vatandaşa daha iyi hizmet etme yarışıdır dedi.

Işık ve havai fişek gösterileriyle devam eden açılış, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!