featured

Maranki 12 Ağustos Pazar Günü Eyüp’te

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

12 Ağustos Gecesi KAS-DER’in düzenlediği iftar yemeğine katılacak olan Ahmet Maranki, iftar yemeğinden sonra Eyüp’te bulunan Yunus Gösteri Merkezi’nde düzenlenen Kastamonular Gecesi’nin onur konuğu olacak.

12 Ağustos Gecesi KAS-DER’in düzenlediği iftar yemeğine katılacak olan Ahmet Maranki, iftar yemeğinden sonra Eyüp’te bulunan Yunus Gösteri Merkezi’nde düzenlenen Kastamonular Gecesi’nin onur konuğu olacak.

Maranki, 12 Ağustos gecesi Esenler Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan yemeğin ardından Eyüp & Alibeyköy Yunus Gösteri Merkezi’ndeki Kastamonular Gecesi’ne katılacak

Eyüp’te “Haliç Yaz Etkinlikleri” kapsamında Yunus Gösteri Merkezi etkinlik alanında gerçekleştirilen “Yöre Geceleri” çerçevesin de her hafta üç il derneğinin sanatsal gösterisi sunuluyor. Eyüp’te bulunan 30’u aşkın derneğin katıldığı programda 12 Ağustos Pazar akşamı Kastamonulular Gecesi yapılacak.

12 Ağustos akşamı 1000 kişilik iftar programıyla açılacak olan gece Hüseyin Karadeniz’in sunumuyla başlayacak Orhan Canayakın’ın sahnesiyle devam edecek.
Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu ve İstanbul bölge milletvekillerinin de katılacağı gecenin onur konuğu, Kastamonuluların ve Türkiye’nin yakından tanıdığı ünlü bilim adamı Ahmet Maranki’de Sağlıklı yaşam ve Kastamonu’da yatırım öncelikleri üzerine konuşma yapacak ve okuyucularıyla buluşup kitaplarını da imzalayacak…
Konuyla ilgili açıklama yapan Kas-Der Eyüp şube başkanı Enis Güven şunları söyledi. Eyüp belediyesi tarafından yöre derneklerinin kendi öz kültür ve geleneklerini tanıtması için organize ettiği bu güzel etkinliğin 12 Ağustos akşamın da biz Kastamonululara tahsis edilmiştir. Yöremizi en iyi tanıtmanın ve sergilemenin yolu iyi bir katılım sağlamaktan ve iştirak etmekten geçmektedir. Bu anlamda tüm hemşerilerimizi öncesinde aynı yerde vereceğimiz 1500 kişilik iftarımıza ardından ise değerli sanatçımız Orhan Canayakın’ın birbirinden güzel eserleriyle coşkuyu yaşayacağımız gecede Prof. Maranki’nin de güzel ve sağlıklı sunumunu izleminizi isteriz dedi. Davetimiz tüm Kastamonu ve Kastamonu dostlarınıdır diyerek sözlerine son verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!