Devrekâni’de 2’inci 5000 Kişilik Gönül Sofrası 9 Ağustos’ta Kurulacak.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlki Devrekâni Belediye Başkanlığı ve Asarcık Köyü Derneği tarafından düzenlenen Beş bin kişilik Açık Havada verilen iftar programının ardından Kas-Der Zeytinburnu şubesi öncülüğünde yine Devrekâni festival alanında beş bin kişinin katılacağı iftar programı 9 Ağustos Perşembe akşamı gerçekleşecek.

İftar programına Zeytinburnu belediye başkanı Murat Aydın ve başkan yardımcıları, Belediye meclis üyeleri, Önceki Kas-Der genel başkanı Derya Ovalıoğlu ve Ak parti Zeytinburnu Ak parti ilçe yönetim kurulu üyesi Sami Yapar katılacaklar.

Konuyla ilgili Gazete İstamonu’ya açıklamalarda bulunan Zeytinburnu Kas-Der şube başkanı Nihat Sezer, Ramazan ayı kardeşlik ayı, paylaşma ayıdır. Devrekâni’de oluşturacağımız gönül sofrası manzarasının barışı, dostluğu, kardeşliği ve birliği sembolize etmesidir. Rabbimden dileğim bu birliğin ve beraberliğin tüm ülkemizde sürekli daim olmasıdır diyen Sezer, STK’lar olarak sürekli yardımlaşma ve dayanışma ruhunu kendi iç dünyalarında yaşadıklarını ve yaşatmaya çalıştıklarının altını çizdi. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın diyen bir ecdadın torunlarıyız diyen Sezer, Gönül soframızda tüm dost ve hemşerilerimizi görmekten büyük mutluluk duyacağımızI belirtiyorum dedi.

Zeytinburnu Kastamonulular Gecesi 21 Eylül’de

Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 9’uncusu yapılacak olan yöresel günler etkinliği belediye hizmet binası önünde kurulan çadır da gerçekleşecek. Etkinlik bu yıl 10 Eylül’de başlayacak ve 28 Eylül de son bulacak. 19 derneğin katılacağı etkinlikler çerçevesinde 21 Eylül Cuma akşamı ise Kastamonulular gecesi gerçekleştirilecek.
Başkan Nihat Sezer Kastamonulular gecesi ile ilgili her yıl büyük katılımın sağlandığını bu yılda ciddi bir katılımın gerçekleşeceğini belirterek Kastamonulular olarak 21 Eylül’de Zeytinburnu’nda yaşayacağımız coşkuya tüm hemşerilerimiz davetlidir dedi. Gecede sahne alacaklar sanatçıları da açıklayan Sezer, Cesur Can, Gülcan Kara ve Recep Bal (ILGAZ), Gecenin sunumunu ise Gazeteci ve televizyoncu dostumuz Hüseyin Karadeniz tarafından yapılacak dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!