featured

Kas-Der Kağıthane Şubesi’ne Tam Not

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Hasbahçe’de açılan, Kas-Der Kâğıthane Şubesinin Standı Yerel Yönetim Tarafından Tam Not Aldı

Kas-Der Kâğıthane yönetim kurulu üyesi Ahmet Kesim yaptığı açıklamada, “Hemşerilerimiz memleket özlemini bir nebzede gidermek için standımızı ziyaret ediyor. Her gece saat 2 ye kadar açık olan standımız yerel yöneticilerinde dikkatinden kaçmadı ve bizlere en hareketli standın Kastamonululara ait olduğunu söylüyorlar. Bu da bizleri memnun ediyor’’ dedi.

Misafirleri her gün farklı bir tarzda karşılayan Kesim; bir gün Kastamonusporlu futbolcu, bir gün yöresel kıyafetleriyle gelenleri karşılıyor. Yöre şivesiyle yazılmış t-shirtler herkes tarafından beğenilirken Ahmet Kesim’in bir gün sonra ne gibi sürpriz yapacağı merakla bekleniyor.
Geçtiğimiz hafta stand etkinliklerinde Erdoğan Ergin şiir kitabının imza gününde okurlarıyla buluşurken, Cide İlyasbey derneği yöresine özgü tanıtımları sergiledi. İftardan sonra davul, kemane gösterileri ile kültür tanıtımına devam edildi.

Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Başkan Yardımcısı Kemal Çavuş, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp başta olmak üzere, STK ve siyaset temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda katılımcının yoğun ilgisini gören stand, ramazan ayının son gününe kadar Hasbahçe’de açık kalacak.

12 Ağustos’ Cumartesi Akşamı Prof. Dr. Maranki Kastamonu Standında Olacak

Ulusal pek çok kanalda gündeme gelen başarılı akademisyenlerimizden olan Prof.Dr. Ahmet Maranki 12 Ağustos Cumartesi akşamı okuyucularıyla buluşacak ve kitaplarını imzalayacak. Konuyla ilgi açıklama yapan Kas-Der Kâğıthane şubesi başkan yardımcısı İbrahim Toprak, ‘‘Ramazan ayı ile birlikte artan ve kardeşlik duygularının daha da pekiştiği bu günlerde farklı etkinlikler içerisindeyiz’’ dedi. Sağlıklı yaşam bir insan için olmazsa olmaz bir gerekliliktir diyen Toprak, ‘‘Sağlıklı ve zinde bir hayatın sırlarını Sayın hocamızdan dinleyerek bir nebzede olsa yenilen ve içilen her şeyden kendimize pay çıkarmamız gerekir’ ’dedi. Kâğıthaneliler ve Kâğıthane deki Kastamonuluların da birlikte katılacağı bu söyleşi ve imza gününe tüm dostlarımızı bekliyoruz diyerek sözlerine son verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!