1. Haberler
  2. EKONOMİ
  3. Kablo Pazarlama Devi İZMAK İmalata Başlıyor

Kablo Pazarlama Devi İZMAK İmalata Başlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İZMAK yönetim kurulu başkanı Çatalzeytinli İşadamı İzzet Açıkgöz Gazete İSTAMONU’ya İZMAK’ın gelişim sürecini ve hedeflerini anlattı.

Geçmiş yıllardaki tecrübelerinden ve piyasadaki eksikliklerden yola çıkarak 2000 yılında Elektrik ve Kablo sektöründe hizmet vermek amacıyla, İZMAK KABLO ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’ni kurduklarını söyleyen İzzet Açıkgöz, ”İlerleyen yıllarda sektördeki değişim ve gelişmelere paralel olarak hizmetlerimizi geliştirip, günün şartlarına göre uyarladık. Amacımız, değerli müşterilerimize her geçen gün genişlettiğimiz ürün çeşitleriyle hızlı, esnek, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir” dedi.
Hedeflerinin ”doğru hizmet, doğru zaman, doğru fiyat” felsefesiyle müşterilerini memnun edebilmek olduğunu belirten Açıkgöz, şirket prensibinin gerektirdiği sorumlulukla, “Ayrıca her türlü özel kablo, elektrik ve otomasyon ürünleri için bizimle irtibata geçilmesi; yardımcı olabilmemiz ve tanışabilmemiz açısından da bizim için ayrı bir önem taşımaktadır” şeklinde konuştu.
“Küreselleşen dünyadaki teknolojik ve sektörel değişimlere kayıtsız kalmayan, global gelişmelere açık olan firmamız: İZMAK KABLO & ELEKTRİK, istikrarlı bir şekilde her geçen gün ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü genişleterek büyümesini devam ettirmektedir” diye devam eden Açıkgöz, PHILIPS, SIEMENS, SCHNEIDER gibi 36 farklı dünya markasının bayiliğini yürüttüklerini ve şimdiki hedeflerinin kablo ve otomasyon ürünlerinin imalatını yapmak olduğunu açıkladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü