Esan Akü
  1. Haberler
  2. CEMİYET
  3. İstanbul İnebolular Derneğinden Örnek Toplantı.

İstanbul İnebolular Derneğinden Örnek Toplantı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi Esenlerde bulunan ve 2009 yılında kurulan” İstanbul İnebolulular Sosyal kültür ve yardımlaşma derneği” Esenler İlçesinde faaliyet gösteren dernek başkan ve yöneticilerini kahvaltılı toplantıda bir araya getirdi.

Esenler Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Kaya, Belediye Meclis Üyesi Fevzi Başoğlu, Kas-Der Eminönü eski başkanı Mehmet Alver, AKP Fatih ilçe yönetim kurulu üyesi Dursun Ersoy, İnebolulular Dernek Başkanı Rıza Durmuş, Dernek kurucusu ve önceki başkanı Mehmet Eren, Küre köstekçiler köyü dernek başkanı Cemal Demir gibi Esenler de faaliyet gösteren dernek başkanları katıldılar.

Dernek başkanı Rıza Durmuş, Kastamonu dernekleri Esenler’de bir hayli yoğun yönetim kurulumuzla birlikte tüm derneklerimizi ziyaret etme kararı aldık. Öncesin de ise kahvaltılı bir toplantıyla bir araya gelelim istedik. İsterim ki bu tür toplantılar devam etsin gerçek anlamda tanışma ve kaynaşma olsun birbirimize gelip giderek aramızda ki bağları güçlendirelim, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim diyerek sözlerine son verdi.

Mehmet Kaya ise, Başkan Rıza Durmuş ve yönetimine teşekkür ederek başladığı konuşmasında derneklerin tanışma, tanıştırma ve kaynaştırma gibi asli unsurlarının yanı sıra birlikte hareket etmemizi sağlayan önemli kurumlardır dedi. Bana göre İnebolular dernek yönetimi ciddi anlamda sezonu açmıştır. Diğer derneklerimizde bu tür toplantılarla buluşarak ortak hareket ederek birbirleriyle kaynaşmalıdırlar dedi. Kaya, 500 bin nüfuslu Esenler de bizim her ilçe ve köy derneğimizin asıl gayelerinin Kastamonu çatısı altında bir arada bulunmak olmaktır diyerek sözlerine son verdi.

Toplantıda her ay bir dernekte bir araya gelme kararı alındı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü