Bayrampaşa Kas-Der’e Caprice Otel’den Kahvaltılı Tanıtım

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devre mülk dâhil, tüm tatil olanaklarını içinde barındıran Caprice oteller zinciri Bayrampaşa Kas-Der şubesi yöneticilerini kahvaltılı programda bir araya getirdiler.

Caprice Grup Ceo’su Prof. Shaya’a Othman ve İcra Kurulu üyesi Doğan Duras’ın eşlik ettiği kahvaltılı program saat 10.30 da Bayrampaşa Caprice otelde gerçekleşti. Bayrampaşa Kas-Der başkanı Rasim Demircan başkanlığındaki Kas-Der yönetimine otellerde ki tatil köyü ve devre mülkler hakkında bilgiler verildi.

İstanbul Bayrampaşa, Diyarbakır, Aydın Didim, İzmir gibi iller de kurulan lüks oteller zinciriyle müşterilerine hizmet veren Caprice otel en son olarak Avrupa’nın en büyük otelini Almanya Frankurt’ta Ekim ayı sonu gibi hizmete sokacak.

Dünya’da Tapu Veren Tek Otel

Toplantıda söz alan Caprice Grup Ceo’su Prof. Dr. Shaya’a Othman, Caprice Gold’un dünyada tapu veren ilk otel olduğunu ve bunu yanında kiralama geliri açısından 3 katına varan bir yatırım aracı olduğunu dile getirdi.

Toplantıda söz alarak, kendilerine gösterilen olağanüstü ilgiden bir hayli memnun olduklarını belirten Başkan Rasim Demircan Caprice grup yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti. Çok maliyetli olmayan ve hemen her insanın yılda bir kez de olsa yapabileceği tatiller de bütçenin gayet uygun olduğunu ve muhteşem tatil imkânının sağlanabileceğini gördük dedik.

Toplantıya katılanlar arasında:

Rasim Demircan

Naim Altundal

Kazım Özdemirel

Şafak Aydın

İsmail Terzi

Emine Çelik

Ülkü Demircan

Nurgül Yılmaz

Safiye Sezer

Canan Sezer

Süleyman Sezer

Burak Erdi Çelik yer alırken Gazete İstamonu adına ise Ali Pulatkan katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!