featured

Bayrampaşa’da Birlik Toplantısı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşadamı Kadir Tan ve Kas-Der Bayrampaşa Şube Başkanı Rasim Demircan önderliğinde Bayrampaşa’da bulunan cemiyet mensuplarıyla bir araya gelindi. Mihver Et Lokantası’nda yapılan toplantıya Kadir Tan, Mehmet Berker, Şafak Aydın Silin, Tahir Konuk, Rasim Demircan, Mehmet Acar, İsmail Terzi ve Gazetemiz genel yayın yönetmeni Hüseyin Karadeniz katıldılar.

Tan: Daha kapsamlı toplantılar yapılmalı
Toplantıda konuşan İşadamı Kadir Tan, “Belirli zaman aralıklarında yapılacak bu toplantıları daha kapsamlı ve etrafa yayabilecek bir platform haline getirebilmeyi arzu ediyoruz. Kastamonulular olarak Bayrampaşa’da önemli bir nüfus potansiyeline sahibiz, hemşerilerimizin daha organize olmalarının yanında, onların dert ve sıkıntılarını paylaşmak, bir araya gelmek için bir dizi etkinlik ve paneller düzenlenmelidir” dedi.
Demircan: Bu bir adımdır, önemsiyorum
Kas-Der Bayrampaşa şube başkanı Rasim Demircan ise Bayrampaşa’da birçok önemli faaliyetlerde bulunduklarını, ancak bunların yeterli düzeyde olmadığı özeleştirisini yaptı.
Demircan, şöyle devam etti: “Daha organize bir şekilde çalışma yapmak ve yapılan çalışmaların içerisinde tüm hemşerilerimizin katkısını sağlamak önemli. Bu doğrultuda Bayrampaşa’da ikamet eden biri olarak burada Kastamonuluların bu dernekte yapılacak her tür etkinliğin duyurulması ve katkı sağlaması adına atılan bu küçük adımların bile yarınki büyük adımların habercisi olacağını ümit ederek bu toplantıyı önemsiyorum. Katılan dostlarımıza ve işadamımız Sayın Kadir Tan’a teşekkür ediyorum” dedi.
Toplantı sonunda yapılan durum değerlendirmesinde periyodik olarak toplantılar yapılmasına ve katılımın arttırılması için fikir birliğine varıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!