1. Haberler
  2. YEREL
  3. Açılacak olan tünel ve havaalanı, Kastamonu’ya çok büyük bir ivme kazandıracak

Açılacak olan tünel ve havaalanı, Kastamonu’ya çok büyük bir ivme kazandıracak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memur-Sen Kastamonu İl Başkanı İrfan Bakır, Ilgaz Dağı tüneli ile havaalanının, Kastamonu’ya çok büyük bir ivme kazandıracağını bildirdi.

Bakır, AK Parti İl ve İlçe Başkanları ile Akçaabat Köfte’de düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Memur- Sen’in siyasi partilerin temsilcileriyle zaman zaman bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulunulmasının önemli olduğunu belirterek, kamu çalışanlarının ve üyelerinin sorunlarını aktardı.
AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen’in Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) çalışmaları dışındaki zamanını memleketi Kastamonu’ya ayırdığını vurgulayan Bakır, ”Özlediğimiz vekil profili. Haftanın 3-4 gününü memleketinde geçiren, milletvekili seçilmesine rağmen evini Ankara’ya taşınmayan Gülşen’in, her fırsatta halkın içine girmesini, problemleri yerinde görüp tespit etmesini ve memleketinden bir an olsun kopmamasını takdir ediyoruz” dedi.
Bakır, Ilgaz tünelinin yapımına başlanılmasının ve havaalanındaki çalışmaların son aşamaya yaklaşmasının Kastamonu adına sevindirici olduğunu dile getirerek, ”Açılacak olan tünel ve havaalanı, Kastamonu’ya çok büyük bir ivme kazandıracak” dedi.
AK Parti İl Başkanı Metin Çelik ise öncelikli hedeflerinin yerel seçimler olduğunu aktararak, sivil toplum örgütleri ile daima diyalog içerisinde olmaya gayret ettiklerini kaydetti.
Toplantıya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feridun Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri ile Memur-Sen’e bağlı iş kollarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü