featured

46 Yıllık Tecrübesini Konuşturuyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güngören’de faaliyet gösteren Bekiroğullları Pastanesi, üç kuşağın tecrübe ve bilgi birikimi ile 30 yılı geride bıraktı. Taşköprülü iş adamı Şaban Ekinci tarafından 1992 yılında kurulan işletme dijital platformlarda da “Pastam Burada” markasıyla İstanbulluya en iyi hizmeti sunma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ekinci, 31 yıl önce Bekiroğullları Pastanesi’ni aile şirketi olarak kurduklarını, bugün ise iki katlı ve 130 metrekare alanda 45 kişiyi istihdam ettiklerini belirterek şöyle devam etti. “Tezgâhtan satışımız güçlü onun yanında telefonla sipariş de alıyoruz. İnternet siparişlerimiz her geçen gün artıyor. Dijital platformlarda Pastam Burada markamızla yer alıyoruz. Markamızın biri Halkalı biri Beylikdüzü olmak üzere iki tane şubesi bulunuyor. Yemek Sepeti, Getir ve Trendyol gibi panellerden satışlar sunuyoruz. Halkalı’nın tamamı. Başakşehir, Beylikdüzü ve Esenyurt’un bir kısmı olmak üzere geniş bir alana hizmet veriyoruz”

46 yıllık meslek tecrübesiyle sektörde önemli bir yer edindiklerini belirten iş adamı Şaban Ekinci, Sivil Toplum ve Meslek Örgütü çalışmalarının da olduğunu belirterek. Şunları söyledi. Memleketim Taşköprü’de Ticaret Odası meclis üyesi görevimin yanı sıra, yine Taşköprü’de faaliyet gösteren Ekol Kontraplak hissedarıyım. İstanbul Ticaret Odası 72. Komite’de, Baklava, Pasta ve Şekerli Mamüller Meslek Komite üyesiyim. Komitenin yaklaşık 6 bin üyesi var. 7 kişiden oluşan komite de görev alıyorum. Kas-Der Güngören şubesi yönetimindeyim. Fikri Aytekin başkanla birlikteyim. Taşköprü Derneği yönetiminde de 4 yıla yakın yöneticilik yaptık” diye konuştu.

Haber-İSTAMONU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!