featured
  1. Haberler
  2. GÜNDEM
  3. 3 Nisan’da Kastamonu Gecesi

3 Nisan’da Kastamonu Gecesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Gezginler Kulübü ve KAS-DER işbirliği ile 3 Nisan Çarşamba akşamı Armada Otel’de Kastamonu Gecesi düzenleniyor.

Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş ve Kastamonulu ünlü sanatçıların katılması beklenen gecede TSM sanatçısı Arzu Akça konseri, Kastamonu Folklor Gösterisi ile etli ekmek ve çekme helvasından oluşan ikramlar da yer alacak.
Gecenin planlamasıyla ilgili sık sık bir araya gelen Kas-Der Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu ve Gezginler Kulübü Genel Başkanı Orhan Kural, geçtiğimiz günlerde etkinliğe son şeklini vermek için buluştu.
Buluşmada, Kas-Der Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu, Gezginler Kulübü Genel Başkanı Prof. Orhan Kural, Başkan Yardımcısı Selman Arınç, Gezginler Kulübü Müdürü ve Kas-Der Sancaktepe Şube Başkanı Ekrem Uygun, Sanatçı Atilla Atasoy, ve iş kadını Handan Mengü yer aldı.
Üyeleri arasında Türkiye’nin önde gelen isimlerinin bulunduğu ve belirli periyotlarla ülke tanıtım gecesi düzenleyen Gezginler Kulübü, ilk kez il tanıtım gecesi düzenliyor. İl gecelerinin ilkinin Kastamonu’yu konu almasında Kas-Der Sancaktepe Şube Başkanı Ekrem Uygun’un rol oynadığı, kulübe yakınlığıyla bilinen Kastamonulu işadamı Şerafettin Özkan’ın da geceye katkı sağladığı biliniyor.
Sultanahmet Ahırkapı’daki Armada Oteli balo salonunda yapılacak gece, 3 Nisan Çarşamba akşamı saat 19.00’da başlayacak ve ücretsiz olacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü