featured

YÜNSEL’DEN ÖNERİLER

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu dernekçiliğin tanınmış ismi Hidayet Yünsel yaklaşan Kas-Der Genel Seçim öncesi seçimle ilgili görüşlerini beyan etti.

Kas-Der’de aralıksız 20 yıl görev yapmış ve tam 8 Genel başkanla çalışarak 30 şubenin kuruluş temellerinde imzası olan ve mevcut Kas-Der logosunu tasarımı yapan Yünsel, 3 aday adayına da başarılar dilerken Kas-Der için birkaç önerim sundu;

1.İmkan dahilinde birleşmeye bakın birden çok listelerin yarıştığı seçim sonunda hiç bir zaman birlik sağlanmadı giden gelmedi.

Kız Yurdu Yapmalı

2. 19 sene önce bir hayırsever hemşerimiz kız yurdu yapılması için Kas-Der’e arsa verdi. 6 Genel Başkan geldi geçti hiçbiri sözünü tutmadı.

Allah aşkına bu defa sözünü tutacak biri gelsin. O tapuyu derneğin duvarına ben taktım. Bağış sahibine tapuda Kas-Der adına verdiğim söz gece rüyalarıma giriyor.

Dernek Ve Siyaset Ayrı Olmalı

3.Kas-Der’in tüzüğü üzerinde oynamalar ve değişiklikler artık yapılmamalı. Lütfen bir araya gelerek üst kurum haline, ağırlığına yakışır hale getirin. Dernek kişilerin siyasetini tatmin ettikleri mecraya döndü. Kimsenin siyasetine karışacak değiliz ama kişilerde derneği siyasetlerine karıştırmasın.

Kastamonu dernekçiliğinin amiral gemisi Kas-Der tüm Kastamonuluların STK okuludur.

Dilerim bu defa sözlerinin eri, yüreği, hizmet yeri beyni ile gençliğe öğretmenlik yapabilecek yöneticiler seçilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!