featured

Yıl İçerisinde Açılışları Yapılacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, hız kesmeden devam eden çalışmaları yerinde inceleme yaparak yıl içerisinde açılış törenlerinin gerçekleştirileceğini söyledi.

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, çalışmalar hakkında bilgi alarak özellikle çok önem verdiği içme suyu arıtma tesisinin test aşamalarını başarıyla tamamlandığını söyledi.

Diğer projelerde çalışmaların devam ettiğine dikkat çeken Kavakgil, İlçenin çeşitli noktalarında devam eden yatırımların ve projelerin hızlıca yükseldiğini ve açılış töreninin yıl içinde yapılacağını söyledi.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Kavaklıgil, 7’den 70’e her kesimin refah düzeyini artırmak için çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini belirterek; “Çok uzun süreden beri şehrimizin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan içme suyu arıtma tesisimiz test aşamalarını başarıyla tamamladı. İlçemize ticari anlamda büyük katkılar sağlayacak olan Tosya Oto Galericiler Sitesi ve Tosya Şehirlerarası Otobüs Terminali binamız ise tamamladı. İnşallah yıl içerisinde yine açılış törenini gerçekleştireceğiz. Tosya’nın bölge pazarı olması noktasında son derece önemli yatırımlardan bir tanesi de Tosya Modern Mezbaha ve Hayvan Pazarımız. Sosyal tesisle birlikte tam bir kompleks olarak inşa ediliyor. Projemizin bir bölümünün kaba inşaat aşamasında, diğer kısmında ise çelik konstrüksiyon işlemleri tamamlandı. İnşallah Kurban Bayramı’nda mezbaha bölümünü faaliyete geçireceğiz” şeklinde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!