Yerküreden Yöreye Programı Ekranlara Veda Etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hüseyin Karadeniz’in hazırlayıp sunduğu ve ilk olarak 16 Ekim2010 Yılında Tempo TV ekranlarında yayınlanan, içeriğiyle farklı görülen Yerküreden Yöreye MüzikEğlence adı altında 50 programdır devam ettiği Yayın hayatına veda kararı aldı.

50 Programda 57 sanatçı ağırlayanprogram içerisinde ki “ Toplum için 5dakika” bölümünde ise; 2 Bakan, 3 Vali, 3 Milletvekili, 9 Belediye Başkanı, 7 Profesör, 2 Doçent, 4 Avukat, 2 Öğretmenve onlarca konuk ağırladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Programdanışmanı Gözde Yüksel: ‘Başladığımız günden buyana destek ve katkılarını esirgemeyendeğerli dost ve hemşerilerimize, sanatçı dostlarımıza, Toplum İçin 5 Dakika bölümünde kısa bir süre için saatlerce yol kat eden değerli konu uzmanlarımıza şükran borçluyuz ‘dedi.

Programa veda kararını da açıklayan Yüksel: Hüseyin Karadeniz’in başarılarla dolu çalışmalarından bir kesit olan Yerküreden Yöreye: Televizyon sektörünün pahalı oluşu ve giderek zorlaşan maliyetlerle birlikte İSTAMONU Gazetesinin yayın hayatına başlamasının önemli etken olduğunu da sözlerine ekledi. Bu programlarımız esnasında sürç-i lisan ettiysek af ola diyen Yüksel,tüm gücümüzü İSTAMONU Gazetesine vereceğiz dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!