featured

‘Yerel Projeler Tanıtım Toplantısı“

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tosya’da ”Yerel Projeler Tanıtım Toplantısı” yapıldı.

Tosya Müftülük Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar Dolapçı, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Korkmaz, Tosya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Cemalettin İpek ve Mesut Şeker, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, toplantıda yaptığı konuşmada, mesleki anlamda varlık nedenlerinin öğrenciler olduğunu belirterek, makamların gelecek nesillere hizmet etmek için oluşturulduğunu söyledi.
Öğrencinin merkeze konulması durumunda doğru işlerin yapılabildiğini ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu:
”Hiç birimiz bulunduğumuz görevlere zorla getirilmiş değiliz. Hepimiz kendi isteğimizle eğitimciliği seçtik. Bu yüzden el birliği ile en iyi hizmeti yapmamız lazım. Her şeyden önce üzerimize atılı bulunan kul hakkını mutlaka ödememiz gerekiyor. 75 milyonun katkılarıyla maaşımızı alıyoruz. Onların hakları bize geçiyor. Bu nedenle helal ettirmemiz gerekiyor. Öğretmen, bana sahip çıkan bir ilçe, il müdürlüğü var diye düşünmeye başlarsa, biz bir şeyler yapmaya başlamışız demektir. Bizler, birbirimize rağmen iş yapacak insanlar değiliz. Birbirimizle birlikte el birliği ile iş yapacak insanlarız.”
Konuşmanın ardından projelerin tanıtımı gerçekleştirildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!