Esan Akü
featured
  1. Haberler
  2. EĞİTİM
  3. Yenilikçi Yollar projesi

Yenilikçi Yollar projesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Milli Eğitim Müdürlüğü proje ekibinin, İspanya’da”Kırsal Alandaki Girişimcilik İçin Yenilikçi Yollar” projesinin hazırlık toplantısına katıldığı bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, İspanya, Türkiye, Macaristan, Portekiz ve Letonya’dan mesleki eğitimle ilgili kamu kurumları ve özel sektör kuruluşlarının ortaklığında gerçekleştirilen, Avrupa Birliği (AB) Leonardo Da Vinci programı kapsamındaki ”Kırsal Alandaki Girişimcilik İçin Yenilikçi Yollar” projesinin hazırlık toplantısının, İspanya’nın Zaragoza ilindeki Calatayud bölgesinde yapıldığı belirtildi.
Toplantıya, AR-GE biriminde görevli proje sorumlusu Gökhan Savaş ile Ahmet Şirin’in katıldığı aktarılan açıklamada, ekibin Kastamonu’yu ve proje kapsamında eğitim verilecek el sanatlarını tanıttıkları ifade edildi.
Açıklamada, toplantıda ortakların proje kapsamında üstleneceği rollerin net olarak belirlendiği ve Türkiye’ye, Macaristan’a ve Letonya’ya gerçekleştirilecek çalışma ziyaretlerinin tarihlerinin belirlendiği kaydedildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü