featured

Tedavi İçin Çevre İllerden Geliyorlar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

Taşköprü Devlet Hastanesi’nde görevli Ortopedi Doktoru Op. Dr. Ahmet Burak Satılmış başarısına başarı katmaya devam ediyor. İlçemiz Devlet Hastanesinde 2021 yılı Mart ayında göreve başlayan, Satılmış, hem il bazında hem de bölge bazında yaptığı ameliyatlarla başarısından söz ettirmeye devam ediyor.

İl dışından da Taşköprü’ye gelerek tedavi için başvuruda bulunan hastalar Taşköprü Devlet Hastanesinden hayallerine kavuşuyor. Son 1,5 senede 750 ameliyat, 240 diz protezi ve 60 kalça ameliyatı ile başarılı ameliyat yapan, Doktor Satılmış adından oldukça bahsettiriyor.

Çevre illerden de şifa bulamayan hastalar, Taşköprü Devlet Hastanesine gelerek, Ortopedi Doktoru Op. Dr. Ahmet Burak Satılmış’ın kapısını çalıyor.

Taşköprü-Kastamonu ve çevre iller bazında başarılı ameliyatlar gerçekleştiren Satılmış, birçok hastanın hayalini gerçekleştirdi.

Değnekleri ile Girdiği Hastaneden Yürüyerek Çıkan, 57 yaşındaki Necati Kaba, “Hem dışarıdan hem de Taşköprü halkı Ahmet hocayı çok seviyorlar. İl dışından da tedavilerinde bir sonuç alamayanlar Ahmet hoca’nın kapısını çalışıyor bende bunlardan birisiyim. 16 yıldır değnekle yürüdüm. Tek hayalim tekrardan değneği atıp yürümekti. Ahmet hocama ve hastane personeline binlerce kez teşekkür ediyorum. Beni tekrardan hayallerime kavuşturdular” dedi.

Haber: Hamza Sefa Yılmaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!