Esan Akü
featured
  1. Haberler
  2. GÜNDEM
  3. Tarifi imkânsız acı!

Tarifi imkânsız acı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde ardı ardına yaşanan zamansız “Ana”ölümleri geride gözyaşı ve derin bir hüzün bıraktı. iSTAMONU olarak bir ayda iki geri dönüşsüz ayrılığın ardından gözyaşı döktük; Hüseyin Karadeniz’in, Vedat Berber’in, İşadamı Sezai Alkan’ın ve Kastamonu dostu Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın anneleri hakka yürüdü.

Gümüşoğlu mahallesi anasız kaldı
Genel yayın yönetmenimiz Hüseyin Karadeniz’in eniştesi ve pazarlama müdürümüz Ali Pulatkan’ın babası Hüseyin Pulatkan’ın yokluğuna alışmaya çalışırken, geçtiğimiz hafta sonu gece yarısı ise Karadeniz’in annesi Ayşe Karadeniz’in vefat haberini aldık.

Öte yandan aynı hafta içinde Kas-Der Kartal şube başkanı hemşerimiz Vedat Berber’in ve Kastamonululara yakınlığıyla tanınan Sultangazi belediye başkanı Cahit Altunay’ın annelerinin vefat haberleri de üzüntümüzü katladı.
Karadeniz’in acısını paylaşıyoruz

Gazetemiz genel yayın yönetmeni Hüseyin Karadeniz’in annesi, Yemişli Köyü’nün anne diye bağrına bastığı Ayşe Karadeniz (62) 3 Kasım gece 23.00 sıralarında geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılmak üzere çıkarıldığı 6 km.lik yolculuğun son 1 km.sinde hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti. Ayşe Karadeniz’in naaşı köy camiinde kılınan cenaze namazı sonrası aile kabristanlığında toprağa verildi.

Kaybettiği eniştesinin yokluğuna alışmaya çalışırken annesinin ölüm haberini alan ve daha büyük bir acıyla sarsılan genel yayın yönetmenimiz Hüseyin Karadeniz’in acısını paylaşıyor, merhumeye Allah’tan rahmet, başta Karadeniz olmak üzere yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Berber, Alkan ve Altunay’da aynı acıyı yaşadı
Kas-Der Kartal Şube Başkanı Vedat Berber’de Karadeniz’le aynı kaderi paylaştı. Berber’in annesi geçirdiği kalp krizi neticesinde kaldırıldığı Koşuyolu Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesinde 74 yaşında hayata gözlerini yumdu. Merhumenin naaşı Araç Tuzaklı Köyü’nde defnedildi.

Öte yandan Kastamonular tarafından sevilen ve desteklen Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın annesi Havva Altunay (76) bir süredir tedavi gördüğü hastanede 2 Kasım’da öğle saatlerinde vefat etti.

Merhume Havva Altunay’ın cenazesi Gaziosmanpaşa Kücükköy Merkez Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra, Edirne’nin Keşan İlçesi’nde toprağa verildi.

Çatalzeytinli işadamı Sezai Alkan’da annesi Hayriye Alkan’ı (83) kaybetti. Çatalzeytin Ginolu köyünde 6 Kasım Salı günü toprağa verilen Alkan, Akciğer kanseri sonucu vefat ettiği öğrenildi.

Gazete İSTAMONU ailesi olarak tüm analara Allahtan rahmet, evlatlarına ve yakınlarına başsağlığı dileriz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü