1. Haberler
  2. SPOR
  3. Sizin için hiçbir şey, Kastamonuspor için her şey …

Sizin için hiçbir şey, Kastamonuspor için her şey …

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonuspor’a İstanbul’dan tam destek çağrısı geldi. Kas-Der Kâğıthane şubesi öncülüğünde başlatılan ve önümüzdeki günlerde tüm İstanbul’a yayılması beklenen proje ile oluşturulan kumbaralara her aileden 1 TL atılması bekleniyor.

Proje sonunda Kastamonusporlu futbolcular ve teknik kadronun da katılacağı görsel şölenle birlikte bu paralar takdim edilecek.

Projenin öncülerinden Kas-Der Kâğıthane şubesi yönetim kurulu üyesi İbrahim Toprak şunları söyledi: “Bizim yönetim kurulu olarak yaptığımız haftalık toplantıda kampanyadan bahsettim, bunu başarabileceğimizi dile getirdim. Proje, 22 kişiden oluşan yönetimdeki arkadaşlarımızın tamamının desteğini gördü. Bu açıdan da mutluyum.”

“Şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturmak…”

 

Toprak, “Kastamonuspor için bir şeyler yapılıyor ve yapılmakta ancak ben bir il takımı olarak Kastamonuspor’a yeterli ve gerekli desteğin sağlandığı kanısında değilim. İlimizi profesyonel lig’de temsil eden tek futbol takımımızı daha farklı ve şampiyonluğa oynayan, kıran kırana mücadele eden bir takım yaratmanın tüm Kastamonuluların desteğiyle ve katkılarıyla olacağına inanıyorum. Takım bu yıl öyle ya da böyle kötü bir sezon geçirdi. Ama önümüzdeki sezona güçlü bir kadro oluşturacak ve sezon sonunda şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmak için gerekli birikimi her Kastamonulunun üstleneceğine eminiz” dedi.

“Sahiplenmenin ilk şartı iştirak etmektir”

 

Her aileden kişi başına 1 TL katkı sunmalarını istiyoruz diyen Toprak, “İlk olarak Kâğıthane ilçemiz sınırlarında faaliyet gösteren 45’e yakın derneğimizden başlayarak tüm İstanbul’a yaymayı ve bu projeyi bir yıla mahsus değil, geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Karanlığa küfür edeceğimize bir mumda biz yakalım, aydınlık olsun düşüncesinden yola çıkarak Kastamonusporla birlikte Kastamonu’muzun bir inci olduğunu Türkiye ve Dünyaya duyuracağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.
“Biz iştirak edelim ki sahiplendiğimiz belli olsun” diyen Toprak, “Genel yayın yönetmeniniz Hüseyin Karadeniz ve ekibinizin de her çalışmamızda olduğu gibi bu projede de çok önemli katkısı olacağını biliyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!