featured

Sarıyer’de Kastamonu Rüzgârı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1999 yılında kurulan ve başkanlığını Mehmet Öz’ün yaptığı Sarıyer Kastamonu Kültür Turizm ve Yardımlaşma Derneği (SARKASDER) 9 Mart Cumartesi akşamı “Dayanışma ve Birlik gecesi” düzenledi.

Sarıyer’de yapılan geceye MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ak Parti Belediye Meclis üyesi Ali Güler, CHP Sarıyer Belediye Meclis üyesi Niyazi Tomba, CHP Bahçelievler Belediye Meclis üyesi Mehmet Ali Özkan, Kaskon Genel Başkanı Selami Çelebioğlu, Kastamonu Kültür Turizm ve Yardımlaşma Derneği onursal başkanı Mehmet Conoğlu ve Kastamonu STK temsilcilerinin yanı sıra, çok sayıda Kastamonulu katıldı.

Nur Bakan’ın sunumuyla gerçekleşen gecede Metin Çay ve Kemaneci Murat sahne alırken 37 Tiyatro grubu ise kısa bir gösteri sundu.
“3 hayalim var”
Program da konuşan başkan Mehmet Öz şunları söyledi: “Bugün beni ve derneğimi yalnız bırakmadığınız teşekkür ederim. Gelenekselleşmesini istediğim 3 hayalim var; İhsan Ozanoğlu’nu Sarıyer’de anmak, Rıfat Ilgaz’ı yaşatmak sembolize etmek ve Kastamonuluların yoğun nüfusa sahip olduğu İstanbul’daki ilçe belediyeleriyle Kastamonu’daki ilçe belediyelerin kardeş belediye olmalarını sağlamak. Katılımınız için teşekkür ediyor, desteklerinizi bekliyoruz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!