featured

ÖZTEKİN’E HEMŞEHRİ BERATI

Kastamonulu Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Nedret Apaydın, Belediye Meclis Üyesi Adayları Niyazi Kütük, Nihat Aygün ve 53 dernek başkanı, 31 Mart seçimleri öncesinde desteklerini bildirmek ve fahri Kastamonulu beratı vermek için Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin ile bir araya geldiler.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

Programda bir konuşma yapan Kağıthane Belediye Meclis Üyesi adayı Niyazi Kütük; “Sayın başkanım, siz 5 yıl boyunca bize sağladığınız desteklerle yeri geldi köylerimizde yaşlılarımızın oturduğu bank oldunuz, yeri geldi camii önlerinde tente oldunuz, yeri geldi sel oldu Bozkurt’a kardeş oldunuz, yeri geldi Azdavay’da cenaze aracı oldunuz, yeri geldi Pınarbaşı’nda servis aracı oldunuz, yeri geldi Şenpazar’da park bahçe oldunuz, yeri geldi Çatalzeytin’de her türlü yaraya merhem oldunuz. İstanbul’da derneklerimizin her zaman yanında olduğunuz. Bizlerde sizin yanınızdayız” şeklinde destek açıklamasında bulundu.

Kağıthane’deki dernekleri temsilen konuşan Kas-Der Kağıthane temsilcisi Mehmet Akın; “Büyük bir başarı ve özveri ile yürüttüğünüz Kağıthane Belediye Başkanlığı döneminizde Kastamonu ve Kastamonululara göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve muhabbetiniz için kıymetli bir hemşerimize çeyrek asırdır beklediğimiz belediye başkan yardımcılığı görevlendirmesi yaparak bizi onurlandırdığınız için, güler yüzünüz ve nezaketiniz ile bizden biri gibi davrandığınız için sizi Fahri Kastamonulu hemşerimiz olarak ilan etmekten gurur duyuyoruz” diyerek Mevlüt Öztekin’e fahri Kastamonulu  beratı vererek desteklerini açıkladı.

Takdim edilen hemşehri beratında şu satırlar yer alıyor; “Mevlüt Öztekin Kağıthane Belediye Başkanı büyük bir başarı ve özveri ile yürüttüğünüz Kağıthane Belediye Başkanlığınız döneminizde Kastamonu ve Kastamonululara göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve muhabbetiniz için, kıymetli bir hemşerimize çeyrek asırdır beklediğimiz Belediye Başkan Yardımcılığı görevlendirmesi yaparak bizi onurlandırdığınız için, güler yüzünüz ve nezaketiniz ile bizden biri gibi davrandığınız için sizi Fahri Kastamonulu hemşehrimiz olarak ilan etmekten gurur duyuyoruz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!