Esan Akü
featured
  1. Haberler
  2. CEMİYET
  3. Onur Gemici Avukat Oldu…

Onur Gemici Avukat Oldu…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1989 İstanbul doğumlu aslen Kastamonu/Bozkurtlu olan Onur Gemici 2007 senesinde girdiği Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini Başarıyla tamamladıktan sonra İstanbul Barosuna bağlı olarak başlattığı stajını bitirerek İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal’ın elinden ruhsatını aldı.

İstamonu’ya konuşan Gemici: 16 yıllık eğitim hayatım boyunca hayalini kurduğum bu noktada bulunmaktan son derece mutlu ve gururluyum. Öncelikle bu noktaya gelmemde her zaman yanımda olan ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan aileme ve eğitim hayatım boyunca bana çok şeyler katan öğretmenlerime, diğer aile büyüklerime ve arkadaşlarıma da teşekkürü bir borç bilirim. Eminim ki aldığım bu ruhsat onların emeklerine karşı verebileceğim en güzel hediye oldu. Görevim boyunca işime ve memleketimin insanına katkı da bulunmak için elimden geleni yapacağım dedi.

Gemici: Kas-Der Gençlik kolları üyesi

Fakülteye başladığım dönemlerde tanıştığım Kas-Der gençlik kollarıyla birlikte olmaktan son derece mutluyum. Birlikte çok güzel programlara imza attık, hemşerilerimize ve Kastamonulu genç kardeşlerimize faydalı olmaya çalışırken aynı zamanda güzel dostluklar kurduk ve kendimize de bir şeyler katma fırsatı bulduk. Bu sebeple bütün genç kardeşlerimi bu tür STK lar da görev yapmaya davet ediyorum dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü