featured

NUR YAPI GRUBU 2013’e iddialı giriyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1999 yılında Bozkurtlu işadamı Hakan Ersöz tarafından kurulan Nur Yapı ve Dekorasyon Şirketi aradan geçen 13 yılda yaptığı atılımlarla sektördeki büyümesini sürdürdü, 2013’e iddialı giriyor.

Müşteri memnuniyeti ve kalite

Faaliyetlere başladıkları tarihten itibaren İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’de ve yurtdışında inşaat sektöründe birçok taahhüt gerçekleştirdiklerini dile getiren Genel Müdür Hakan Ersöz, İSTAMONU muhabirine şirketin atılımları ve hizmet politikalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yapı malzemeleri sektöründe, yürüttükleri toptan ürün pazarlama faaliyetleri ile kazandıkları başarıları hatırlatan Ersöz,

” Son yıllarda toptan yapı malzemeleri piyasasında artan risklerle beraber bu alandaki etkinliğimizi azaltarak, perakende satışı ve mağazacılık faaliyetlerine ağırlık verdik, İstanbul’da 5 mağaza ile faaliyetlerimizi sürdürürken, İzmir ve Bursa mağazalarımız ile perakende mağaza sayımızı 7’ye çıkardık” dedi.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını prensip edindiklerini aktaran Ersöz, “Nur Yapı, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde başarılarını arttırmak arzusundadır” diyerek hedeflerini açıkladı.

350 den fazla çalışanı olan şirket, 2013 yılına yeni yatırımlarla giriyor

Başta inşaat olmak üzere, Yapı kimyasalları, nakliye ve perakende mağazacılık alanında sürdürdükleri faaliyetlerini otomotiv sektörü ile genişleterek devam eden Nur Yapı’nın Genel Müdürü, bu kapsamda yeni şirketleri Erbek Otomotiv ile Kia araçları yetkili servisi olduklarını, toplam 2750 m2 alanı olan, günde 35-40 araca bakım yapılan, 30 kişinin çalıştığı firmada servis, yedek parça, 2. El satış, araç kiralama ve muayene öncesi genel kontrollerin yapıldığını açıkladı.

TS 12047 Standartlarında hizmet veren şirketin tamamen profesyonel ekip ve son teknolojiyle çalışmalarına devam ettiğini ifade eden Ersöz, sözlerine; “Başak Sigorta, Anadolu Sigorta ve Axa Sigorta acenteliği de bulunan şirketimiz kasko anlaşması ile süratli ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaya devam edecektir.” şeklinde son verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!