Esan Akü
  1. Haberler
  2. CEMİYET
  3. Kestanesökü Köyü Derneği’nde Oktay Bayar Dönemi

Kestanesökü Köyü Derneği’nde Oktay Bayar Dönemi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozkurt İlçesi Kestanesökü Köyü Derneği 5. Olağan Kongresi Kâğıthane Talatpaşa’da yapıldı.

Divan Başkanlığını Salih Özkan’ın yaptığı kongrenin kâtip üyeliklerini Eyüp Kaya, Metin Uzun, Burhan Çakmak yaptı. Tek listeyle gidilen seçimde Oktay Bayar başkan seçildi. Kestanesökü Köyü Derneği kurucu başkanı işadamı Mehmet Tekin ise oy birliğiyle onursal başkanlığa getirildi.

Tekin, yaptığı konuşmada Kastamonu STK’larının içerisinde yıllardır görev aldığını ve hiçbir beklenti içerisinde olmadığını dile getirdi. Tekin, şöyle devam etti: “Bundan böyle de köyümüz ve insanımız için elimden gelen katkıyı esirgemeyeceğimi bilesiniz. İstanbul’da her geçen yıl artan nüfus oranında Kastamonu temsiliyetinin orantısındaki yetersizliğin giderilmesi içinse bu derneklerimize büyük işler düşmektedir. Bu anlamda gençlere teslim ettiğimiz bu derneklerin daha ileriye dönük ve kurumsal yapılara dönüşmesi için gerekli maddi ve manevi desteğe hazırız.”

Oktay Bayar ise yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi: “Derneğimizin kurulduğu günden bu yana gelişmesi ve büyümesi adına çalışmalar yürüten değerli üyelerimize ve kurucu başkanımız Mehmet Tekin’e teşekkür ederiz. Bize duyulan teveccühe sonuna kadar sahip çıkarak bundan sonra da çalışmalarımızı büyüterek devam ettireceğiz.”

Kongreye katılanlar arasında Kâğıthane Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Çelik, Talatpaşa Mahallesi muhtarı Erdur Aşçı, KASİAD üyesi Cemal Şenol, Bozkurtlular Dernek Başkanı Bozkurt Ekeş, Kas-Der Kağıthane Şube Başkanı Mehmet Akın ve çok sayıda STK üyesi katıldı.

İşte yeni yönetimde yer alan isimler
Yönetim Kurulu Asil:
Oktay Bayar
Cengiz Bilgü
Ahmet Gündüz
Sacit Tekin
Ahmet Kara

Denetleme Kurulu Asil:
Mustafa Gündüz
İsmail Kara
İsa Bilge

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü