Esan Akü
featured
  1. Haberler
  2. SPOR
  3. Kastamonuspor’ da Hayal Kırıklığı

Kastamonuspor’ da Hayal Kırıklığı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2 Haziran Cumartesi günü yapılması gereken olağanüstü kongre, aday çıkmadığı ve çoğunluk sağlanamadığı için 9 Hazirana ertelendi. Belirlenen bu tarihte çoğunluk sağlanamasa bile olağanüstü kongre olmasından dolayı karar alınacak ve mevcut başkan Levent Özbek göreve zorunlu devam edecek.

Mecburi görev kararı ile ilgili görüşlerini aldığımız başkan Özbek Gazete İstamonu’ ya şu açıklamalarda bulundu. ‘’2010 yılında mevcut yönetimin görev süresinin bitmesine bir yıl kala olağanüstü kongreyle göreve geldik. 2011 yılındaki olağan kongrede 3 yıllık görev için tekrar seçildik.

Görev süremizin bitmesine 2 yıl varken basında çıkan ‘’Zengin işadamları Kastamonuspor’a başkan olmak istiyor, eski yönetim de aday olacak’’ gibi haberlerin verdiği rahatsızlıkla olağanüstü kongre kararı aldık. Ancak ne hikmetse hiçbir aday çıkmadı. Hatta kongrede karar çoğunluk sayısı bile sağlanamadı’’ dedi. Kastamonusporu sahipsiz bırakacak değiliz diyen Özbek, ‘’Bu gibi asılsız haberler kulübümüze zarar veriyor.

Olağanüstü kongre kararından dolayı transferler konusunda çalışma yapamadık, futbolcularımız gelip başkanım ne olacak durum diye soruyor, bir futbol kulübünü belirsizliğe sürükleyenleri tarih affetmeyecektir’’ serzenişinde bulundu. ’’Takımın başarısını elbette tartışalım, ancak şunu unutmamalıyız ki, 2 sezondur takımımız Play Off’u zorluyor, Kastamonuspor Kulübünün kendi kimliğini kazanması ve borçların eritilip mali tabloda yapılacak iyileştirmelerle toparlanacağını düşünüyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Biz Kaç Kişiyiz?
Kastamonuspor’a yardım amaçlı oluşturulan SMS kampanyasına da değinen Kastamonuspor Kulübü Başkanı Levent Özbek, 1 ocak 2012’de başlatılan yardım kampanyasına 6 aylık süre zarfında yalnızca 379 kişinin SMS gönderdiğini ve bu hazin tablonun sebeplerinin araştırılması gerektiğini vurguladı.

Kastamonuspora SMS ile yardım kampanyası:
KSK yaz boşluk bırak 7979’a gönder
(SMS 5 TL’dir)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü