featured

Kastamonu Kadınlardan KKTC Çıkarması

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Konfederasyonlar Birliği Genel Başkanı (Azdavaylı)Nezaket Atasoy ve Başkan danışmanı Tuzcuoglu İnşaat sahibi ve BNG Grup CEO’su (Cideli) Mihri Cihan Tuzcuoğlu beraberindeki iş adamları heyetiyle birlikte 14 Kasım Çarşamba günü Kıbrıs’a gidiyor.

Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroglu’ndan davet.

Türkiye Konfederasyon’lar birliği genel başkanı Nezaket Atasoy ve Tuzcuoğlu İnşaat sahibi ve BNG Grup CEO’su Mihri Cihan Tuzcuoglu’nun yanı sıra beraberinde ki heyetle Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Cumhurbaşkanı vekili Mehmet Ali Talat, Meclis başkanı Hasan Bozer, ve Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti Başbakanı İrsen Küçük ile görüşecek olan heyet Kıbrıs Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş ile de bir görüşme yapacak.

Tuzcuoğlu: “KKTC ziyareti Kastamonu Zirvesine dönüşecek”

Çalışma ziyaretiyle ilgili açılamalarda bulunan M. Cihan Tuzcuoğlu, DP Genel Bşk Serdar Denktaş tarafından şeref misafiri olarak Türkiye Konfederasyonlar Birliği Genel Başkanı Nezaket Atasoy ve beraberimizde İşadamı heyeti ile birlikte 3 Günlük bir program için KKTC Zirvesi’ne davetliyiz dedi. Kastamonulu iş kadını ve sivil toplum örgütleri temsilcisi olarak bu davete katılmaktan dolayı mutluyuz diyen Tuzcuoğlu, Kıbrıs çevresindeki ekonomik hacmin 9 trilyon Dolar civarında olduğunu belirten Tuzcuoğlu, KKTC’ de oluşan bu büyük pastadan Türkiye’nin de pay sahibi olması gerekir. Genel başkanımız Atasoy ve beraberindeki heyetle hem iş deneyimlerimizi görmek, hem de KKTC’ nin Türk iş adamlarının orada yatırımlar yapmaları yönünde ki beklentilerini dinlemek, Ticari projelerini ve potansiyelini yakından görmek istiyoruz dedi. Kıbrıslı iş adam’larının Türkiye’de özellikle Kastamonu’da yatırım yapmaları için görüşmelerde bulunacağız diyen Tuzcuoğlu şöyle devam etti. Bizi davet eden Protokolü ve işadamlarını Kastamonu’ya davet edeceğiz.15 Kasım Perşembe günü KKTC’nin bağımsızlığını ilanının 29’uncu yıl etkinliklerine de katılacaklarını ifade eden Tuzcuoğlu, 3 gün sürecek ziyareti iki ülke için de faydalı olacağını söyledi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!