Kastamonu İGM’den Hakan Eski’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu İl Genel Meclisi(İGM) Başkanı Adnan Koçoğlu ve bir grup meclis üyesi Karabük İl Genel Sekreteri Hakan Eski’yi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kastamonu İGM üyeleri, Kastamonu’dan Karabük’e genel sekreter olarak atanan Hakan Eski’yi ziyaret etti.
Karabük İl Genel Sekreterliği hizmet binasında misafirlerini karşılayan Eski, Kastamonulu dostlarıyla makamında ve daha sonra encümen toplantı salonunda bir süre görüştü.
Eski, Karabük İl Özel İdaresi’nin çalışmaları ve 2013 bütçesi hakkında bilgi verdi.
Karabük’te güzel işler yapmak istediğini kaydeden Eski, şunları söyledi:
”Tüm motivasyonum burada güzel işler yapmak. İl özel idaresi bünyesine üç yeni müdür arkadaş kazandırdık. Genç ve idealist bir ekip kuruyoruz. Karabük’e layık olduğu hizmetleri vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Kastamonu ve Karabük illerinin birbirleriyle kardeş şehirler olarak düşünüyoruz. Burada bana Kastamonu bizim kardeş şehrimiz diyorlar. Bu beni çok sevindiriyor. Şu anda tek düşüncem Karabük’teki altyapının tamamlanmasıdır. Bütçemizin el verdiğince hizmetler yapacağız.”
İGM Başkanı Adnan Koçoğlu da Karabük İl Genel Sekreteri Hakan Eski’ye yeni görevinde başarılar diledi. Koçoğlu, ”Hakan Beyin çalışkan ve azimli olduğunu biliyoruz. Bu coğrafyadaki sorunları kısa sürede çözeceğine inanıyorum. Hemşehrileri olarak onun başarısını çok istiyoruz” dedi.
Eski misafirlerini Safranbolu’da konak gezileri, seyir terası ve tarihi su kemerini gezdirdi.
Ziyarete Başkan Adnan Koçoğlu’nun yanı sıra meclis üyelerinden, Mehmet Butur, İsa Karamehmetoğlu, Necmi Aladağ, Hasan Arslan, Hüseyin Tolga İnce, Fehmi Bozkurt, Muharrem Topçu, Mehmet Kösem ve Kastamonu Encümen Müdürü Ferhat Can katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!