featured

KASTAMONU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KASFOT (Kastamonu Fotoğraf Sanatı Derneği) karma sergisi açılışı, 6 Haziran 2012 Çarşamba günü İstanbul Kadıköy vapur iskelesi Şirket-i Hayriye salonunda fotoğraf severlerin yoğun katılımıyla geçekleşti.

13 KASFOT üyesinin resimlerinin sergilendiği açılışa, Kadıköy Kaymakamı Hasan Karahan, Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çağılcı, İstanbul Barosu Genel Sekreteri Hüseyin Özbek, Kas-Der Kurucu Başkanı Yavuz Ballık, Kas-der Kadın Kolları Başkan Vekili Meral Nugay Dikmen, ünlü fotoğraf hocaları Prof. Sabit Kalfagil, Gültekin Çİzgen, Yaşar Atankazanır, Emre İkizler, Fahrettin Şenkaynağı, katıldı.

Kastamonu Belediyesi adına Konuşma yapan Başkan Yardımcısı Mehmet Çağılcı, KASFOT’la birlikte birçok projeye imza attıklarını Kastamonu’nun güzelliklerini daha fazla kişiye göstermek ve Kastamonu’nun tanıtımına katkıda bulunmak için bu tip organizasyonları önemsediklerini ve desteklediklerini belirtti.

KASFOT Başkanı Suat Cumali Güngör, fotoğraflarda görülen güzelliklerin Kastamonu’da var olanın Küçük bir kesiti olduğunu, çok daha fazlasını görmek için tüm katılımcıları Kastamonu’ya beklediklerini söyledi
14 Haziran tarihine kadar açık olan sergi, tüm fotoğraf severleri Kadıköy vapur iskelesine bekliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!