1. Haberler
  2. YEREL
  3. Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi Yöneticisi Bekir

Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi Yöneticisi Bekir

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu’da Kamu Hastaneler Birliği Sekreterliği’nin kurulmasıyla Dr. Münif İslamoğlu Kastamonu Devlet Hastanesine yönetici olarak atanan Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Mohamed Ali Bekir getirildiği bildirildi.

Bekir, Ek Hizmet Binası’ndan sorumlu Başhekim Yardımcılığı görevine getirilen Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Acarı’yı makamında ziyaret ederek, ek hizmet binasında verilen sağlık hizmetleri konusunda bilgi aldı.
Ziyaret sonrasında gazetecilere yaptığı açıklama yapan Bekir, Kastamonu Devlet Hastanesi’ne gelen her hastanın kendilerinin misafiri olacağını ifade ederek, misafirlerin ağırlanması için ne gerekiyorsa yapılacağını belirtti.
Sağlıkta kurulan yeni birlik sistemiyle ilk kez kamuda sözleşmeli yöneticilik dönemine geçildiğini vurgulayan Bekir, şöyle konuştu:
”İyi bir takım kuruldu. Bu yeni dönem içinde, bize de yöneticilik görevi verildi. Aldığımız bu görev içinde, hastanemizde kurulan yeni takımın tabiri yerindeyse teknik direktörlüğünü yapacağız. İyi bir takım oyunu ile zoru başarmak istiyoruz. Hedefimiz hastaneler liginde başarılı olmak. Kastamonu insanımıza en iyi sağlık hizmetini vermek için gece gündüz çalışacağız. Doktorlarımızla, hemşirelerimizle, tüm sağlık çalışanlarımızla birlikte hastalarımıza sağlık hizmeti vereceğiz.”
Bekir, Dr. Münif İslamoğlu Kastamonu Devlet Hastanesi’ne verilecek desteklerle, tıp teknolojisini yakından takip eden bir hastane olacaklarını kaydetti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü