featured

KASİAD Kastamonu’da toplantı düzenliyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi İstanbul da bulunan ve kısa adı KASİAD olan Kastamonu Sanayici ve İşadamları Derneği 23 Mart Cumartesi günü 30 kişilik bir heyetle Kastamonu’ya gidecek.

KASİAD, Genel Başkan Ayhan Aslan, yönetim kurulu başkanı Mustafa Tuna ve beraberindeki heyetle Vali Erdoğan Bektaş, Kastamonu mülki idare amirleri ve İlçe Belediye Başkanlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya gelecek. Heyet Kastamonu’da yapılan ve yapılacak olan yatırımlarla ilgili olarak görüşmeler yapacak.
Yönetim Kurulu Başkanlığına Mustafa Tuna getirildi
Bu arada Şubat ayında olağanüstü genel kurul kararı alan KASİAD 2 Mart Cumartesi günü olağanüstü genel kurula gitti. Genel kurulda yapılan tüzük değişikliği ile birlikte 9 olan asil yönetim sayısı 15’e çıkarıldı. Uzun dönemdir yönetim kurulu başkanlığını görevini yürüten Yaşar Kızılkum genel başkan yardımcılığı ve Yatırım, fizibiliteden sorumlu başkanlığa getirildi. TT Enerji grup yönetim kurulu başkanı ve Ümraniye il genel meclis Üyesi Mustafa Tuna(1980) KASİAD yönetim kurulu başkanlığına getirildi. Tuna, eğitimini yüksek lisansla bitirdi. İngilizce bilmektedir.
5 isim Genel Başkan Yardımcılığına getirildi
Mali Müşavir Yaşar Kızılkum, Yılmaz Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz, Güven Kepçe Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demir, Umursan Genel Müdürü Mehmet Umur ve Yorum İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Arpacı KASİAD genel başkan yardımcılığına getirilen isimler oldu.

Ayhan Aslan’ın Genel Başkan olarak devam ettiği
yönetim kadrosunda şu isimler yer aldı:

Mustafa Tuna
Hüseyin Yılmaz
Yaşar Kızılkum
Hasan Arpacı

Mehmet Umur
Murat Demir
Mehmet Görgülü
Cemal Şenol
Sezai Alkan
Esma Bitirim
Aydın Aslandağ
Erol Şahin
Yaşar Kayacan
Murat Arer
Hüseyin Kaya

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!