featured
  1. Haberler
  2. GÜNDEM
  3. KASİAD bir ilki gerçekleştirdi

KASİAD bir ilki gerçekleştirdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KASİAD (Kastamonu Sanayici ve İşadamları Derneği) , KUZKA Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı) ile birlikte sektörel bazda toplantılara başladı.

KASİAD, Önce Ahşap Sanayici ve Mobilyacıları dernek merkezinde Ayhan Aslan başkanlığında bir araya getirdi. Toplantıya, KUZKA’dan genel sekreter Hüseyin Şen ile Çankırı ve Sinop illerinin raportörleri de katıldı. Çok kapsamlı bir sinevizyon gösterisi sunan KUZKA, Kastamonu’da yatırımları anlattı. 6-7-8 Eylül’de Kastamonu’da yapılacak Ahşap Fuarı’nın değerlendirmelerini söyledi, toplantıda söz alan işadamları verilen bilgiden memnun kalarak KASİAD’ın böyle bir çalışmasından son derece memnun kaldıklarını söylediler.

Gazete İstamonu / KASİAD başkanı Ayhan Aslan ve yönetimi sektörel bazda toplantılarımız 15 günde bir, bu toplantıların yapılacağını her sektörün kendi bünyesinde bilgilendirileceği bütün amaçlarının doğup büyüdüğümüz Kastamonu’ya bir tuğla da sen koy projesi olarak hayata geçirmek istediklerini, dernek merkezinde bütün Kastamonulu işadamlarını bu toplantılara katılarak sahip çıkmalarını istedi.

Toplantıda; Malatyalı bir kot-tekstil firması sahipleri Kastamonu’ya ciddi bir yatırım düşündüklerini dile getirdi. Bundan memnun olan KASİAD başkanı Ayhan Aslan ve yönetimi, memleket ayrımı yapmadan bütün yatırım düşünen işadamlarını Kastamonu’ya getirmek istediklerini ve KASİAD olarak bu tür yatırımları düşünen işadamlarımıza sahip çıkmak istediklerini belirtti.

KASİAD 6 Eylül’de Kastamonu’ya Akacak.

KASİAD üyeleri Ayhan Aslan başkanlığında kalabalık bir iş adamı heyeti ve meslek gruplarının yöneticileriyle birlikte 6 Eylül’de Kastamonu da olacaklar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü