1. Haberler
  2. CEMİYET
  3. Kas-Der Kâğıthane Şubesi’nden Kahvaltılı İstişare Toplantısı

Kas-Der Kâğıthane Şubesi’nden Kahvaltılı İstişare Toplantısı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mehmet Akın Başkanlığında çalışmalara hız veren Kas-Der Kâğıthane şubesi 3 Haziran Pazar günü kahvaltılı istişare toplantısı düzenledi.

Toplantıya Kas-Der genel başkan yardımcısı Cemal Şenol ve yönetim kurulu üyesi Metin Uzun, KASİAD yönetim kurulu başkanı Yaşar Kızılkum ve Mehmet Tekin, Talatpaşa mahalle muhtarı Erdur Aşcı, Cazibe Çalışma grubu üyeleri ve Kâğıthane’de faaliyet gösteren Kastamonu ilçe ve köy dernek üyeleri katıldı.

Kas-Der Kâğıthane yönetim kurulu üyesi Yusuf Gündüz ve Onur Gemici’nin sunumuyla başlayan program da Başkan Mehmet Akın’ın konuşmasıyla başladı. Akın, görev sorumluluğu bilinciyle hareket edildiğinde üstesinden gelinemeyecek bir sorun yoktur dedi. Kâğıthane’de faaliyet gösteren tüm Kastamonu derneklerini kucaklayıcı ve aktif rol alacak derneklerimizle el ele olmak için projeler üretiyoruz dedi.

Başkan vekili Niyazi Kütük ise faaliyete geçirmeyi planlanan projeleri sinevizyon gösterisi eşliğinde katılımcılara sundu. İlk etapta 4 maddeden oluşan projelerin sıralaması ve içeriği şöyle oluştu.

SOSYAL PAYLAŞIM VE İNTERNET
Kas-Der Kâğıthane Şubesinin etkinlikleri ve duyuruları www.kasderkagithane.com sayfasından yer alacak. Kâğıthane İlçesinde bulunan hemşeri derneklerinin faaliyet haberleri yayınlanacak.
GENÇLİK KOLLARI:
Gençlik Kollarının oluşturulması, Kastamonu sevgisini aşılamak, Yetenekli gençleri ön plana çıkarmak, Gençlere yönetme kimliğini kazandırmak, Kastamonu’nun farklı ilçesinde ki gençlerin birlikte hareket etme olgusunu kazandırmak, Farklı branşlarda kendilerini geliştirmeye hazırlama, Eğitime önem vermek,
KADIN KOLLARI
Bayanlara yönetme kimliğini kazandırmak, Kadın Kollarının Oluşturulması, İlgi alanlarına göre kurs, seminer, ve konferanslara katılma, El becerilerini geliştirecek alanlarda yarışmalar tertip etme, İlçe de bayanların sorunlarını bulup çözüm yolları arama, Kültürümüzü tanıtma,
KASTAMONU
İSTİŞARE
MECLİSİ
Kısa adı Kim olan Kastamonu İstişare Meclisi ilçemize yeni bir soluk getirecek.
Kağıthane genelinde ki hemşehri derneklerin oluşturacağı
Meclis; Meclis Başkanı, Koordinatör, Genel Sekreter, Grup Başkanı, İlçe Dernek Başkanları, Köy Dernek Başkanları, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları temsilcileri yer alacağı Amacı Derneklerimizin birlikte koordinasyon sağlaması ve aynı zamanda kaynaşmasını sağlayacak bir platform oluşturmak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü