featured

KARANLIĞA VEDA MI?

Başkent EDAŞ, kış aylarının korkulu rüyası elektrik kesintilerini en aza indirmek amacıyla  Kastamonu’da hizmet verdiği 4 bin 850 trafo ve 21 bin 915 kilometre uzunluğundaki hatlarda kesintisiz hizmet için altyapı ve yenileme çalışmaları başlattı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

Daha aydınlık bir Kastamonu için Merkez, Devrekani, Seydiler, Ağlı, Araç, İhsangazi, Çatalzeytin, Bozkurt, İnebolu, Abana, Doğanyurt, Taşköprü, Hanönü, Tosya, Cide, Şenpazar, Azdavay, Pınarbaşı, Daday ve Küre ilçelerinde 2 bin 501 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 100 pano ile 125 trafo ve 43 dağıtım merkezini de elden geçirdi.

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Kastamonu’da hizmet verdiği 315 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 238 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 4 bin 532 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 205 adet pano ile 161 trafo ve 10 dağıtım merkezi montajını da tamamladı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2023 yılında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!