Karahasan :“ Öncelikli hedefimiz Kastamonu’da basketbol sporuna sahip çıkmak“

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Karahasan, Türkiye Basketbol 3. Ligi takımlarından Kastamonu İl Özel İdarespor takımını ziyaret etti.

Karahasan, takımın Hüsnü Tandoğan Spor Salonundaki antrenmanını izlerken, oyuncular hakkında yöneticilerden bilgi aldı.
Oyuncularla yaptığı konuşmada, sporun kavga sebebi olmaması gerektiğinin vurgulayan Karahasan, sporun barışın, kardeşliğin ve güzelliğin en büyük simgesi olduğunu belirtti.
Kastamonu’da geriye giden basketbol sporunu yeniden sevdirmek ve yaşatmak istediklerini aktaran Karahasan, ”Takımımız sadece İl Özel İdaresini değil, Kastamonu’yu temsil etmektedir. Öncelikli hedefimiz, Kastamonu’da basketbol sporuna sahip çıkmaktır. Basketbol sporunun Kastamonu’da sevilmesini benimsenmesini sağlamak istiyoruz” dedi.
Kastamonu İl Özel İdarespor Başkanı Şükrü Demirkapılı da, geçen sene kısıtlı bir kadroya sahip olmalarına rağmen başarılı olduklarını hatırlattı.
Demirkapılı, Kastamonu’nun tek basketbol takımı olarak ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek, ”İlk hedefimiz grubumuzda ilk üç sırayı almaktır. Beden Eğitimi Yüksek Okulundan gelen transferlerimizle birlikte geçen yıla nazaran daha geniş bir kadroya sahibiz” diye kaydetti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!