featured

İtfaiye Haftası

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu’daki bazı sendika temsilcileri, İtfaiye Haftası dolayısıyla Kastamonu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Ziyarete, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Ercan Karabacakoğlu, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Nedim Afacan, Türk Yerel Hizmet-Sen Şube Başkanı Hikmet Çıvgın katıldı.
Karabacakoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada yangın, deprem, sel baskını gibi doğal afetlerde insanların yardımına ilk anda koşan itfaiyecilerin, insanların can ve mal güvenliğini korumak gibi kutsal bir görev yürüttüklerini söyledi.
Kastamonu’nun ormanla iç içe bir şehir olduğunu ifade eden Karabacakoğlu, ”Bu yüzden Kastamonu, sürekli orman yangını tehdidi altındadır. Küçük çapta çıkan yangınların felakete dönüşmesini engellemek yine onlara düşmektedir. İtfaiye teşkilatının çalışmalarına baktığımız zaman, başarılı bir teşkilat, güçlü bir kadro olduğunu görüyoruz. İlçelerimizde de aynı özveriyle çalışan itfaiyeci kardeşlerimizin haftasını kutluyor, tüm itfaiye personeline bizim rahatça uyuyabilmemizi sağladıkları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
İtfaiye Müdürü Ahmet Uslu da sendika temsilcilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!