featured

İSTANBUL’A 4 DİL BİLEN KASTAMONULU ADAY ADAYI

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

Denizcilik Ulaştırma ve İşletme Mühendisi, Kastamonulu hemşerimiz İlker Çakıroğlu (33), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olduğunu belirterek, “herkesin mutlaka ülkesi ve milleti için yapacağı şeyler vardır. Bende partimiz ve ilkeleri çerçevesinde en iyisini yapmak için adayım” diye konuştu.

5 yıl önce Tuzla MHP’de gönüllü olarak aktif siyasete başlayan Çakıroğlu, 3 yıldır MHP Tuzla ilçe Yönetim Kurulu Üyeliğini yürütürken, İstanbul birinci bölgeden aday adayı olduğunu duyurdu. Herkesin ve her gencin olduğu gibi mutlaka ülkesi ve milleti için yapacağı ve hayal ettiği şeyler vardır. Bende partimiz ve İlkeleri çerçevesinde en iyisini yapmak için adayım dedi.

Mensubu olmaktan ve milletin bekasını kendinden üstün tutan, önce devletim ve milletim diyen liderimin emrinde İstanbul’umuza hizmet etme gayesi ile çıktığım bu zorlu yolculukta bizlerden desteğini hiç esirgemeyen MHP Genel Merkezimize, İstanbul İl Başkanlığımıza, Tuzla İlçe Teşkilatımıza STK’larımıza yürekten teşekkür ederim.

1990 yılında Kastamonu’da doğan ve 2008 yılında Kastamonu Göl Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunu olan Çakıroğlu, 2013 İstanbul Teknik Üniversitesi; Denizcilik Fakültesi, Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliğini bitirdi. İleri Düzeyde İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca bilmektedir.

Haber-İSTAMONU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!