featured

İŞİKDER’den kahvaltılı davet

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞİKDER (İnebolu Şahinbaba İlim ve Kültür Derneği) geçtiğimiz pazar günü İstanbul Eyüp’te bulunan dernek binasında kahvaltı programı düzenledi. Yaklaşık 75 kişinin katıldığı ve kahvaltıyla başlayan program daha sonra selamlama konuşmalarıyla devam etti.

Sunuculuğunu Sadık Aslandağ’ın yaptığı programda ilk olarak kurucu üyelerden Sadık Şentürk gelenlere selamlama konuşması yaptı. İKADER başkanı Kamil Tunoğlu, yaptığı konuşmada, dernekçiliğin sahiplenme işi olduğunu vurguladı ve dernek üyelerine derneklerine daha çok sahip çıkmalarını önerdi. Kastamonuluyum demenin öneminden bahseden Tunoğlu, gençlerinde bu tür programlara katılması gerektiğini söyledi.

İSTAMONU oradaydı

Daha sonra sırasıyla Çubuk köyü dernek başkanı Satılmış Köseoğlu, İsfendiyar gazetesi sahibi Ahmet Dönmez, İnebolu Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyesi Ahmet Köksal, İstamonu Gazetesi genel yayın yönetmeni Hüseyin Karadeniz ve İŞİKDER onursal başkanı Saadettin Aslandağ birer konuşma yaptı. Sadullah Yılmaz hoca ve Kas-Der Eminönü Şube Başkan Yardımcısı Dursun Ersoy’un da katıldığı programda Saadet partisi Üsküdar ilçe başkan yardımcısı Ali Sarıahmet’in telgrafı okundu. Son olarak İŞİKDER yönetim kurulu üyesi Salih Aslandağ söz aldı. Salih Aslandağ, Şahinbaba Türbesi’nin çevre düzenlemesiyle ilgili hazırladığı dosyayı katılımcılara anlatarak fikir alış verişi yaptı. Gelecekte yapmak istedikleri projelerden bahseden Aslandağ, dernekle ilgili maddi giderlerin hepsinin kayıt altında olduğunu belirterek isteyen üyelerin bu hesaplara bakabileceğini vurguladı. Üyelerin öneri ve isteklerinin de yer aldığı program, İŞİKDER Başkanı Tuncay Aslandağ’a teşekkür edilerek son buldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!