featured
  1. Haberler
  2. CEMİYET
  3. Hacı İsmail Yünsel dualarla anıldı

Hacı İsmail Yünsel dualarla anıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu dernekçiliğin tanınmış ismi Hidayet Yünsel’in babası Hacı İsmail Yünsel, vefatının 52. gününe tekabül eden 17 Şubat Pazar günü, öğle namazından sonra düzenlenen bir mevlid programıyla anıldı.


Ümraniye Ihlamurkuyu Merkez Camii Konferans Salonu’nda düzenlenen programda Amir Ateş İlahi Grubu şefi Kastamonulu ilahiyatçı Sabri Bayındırlı ve arkadaşları tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu.

Tosya Belediye Başkanı da katıldı

Mevlid-i Şeriften örnekler, ilahi ve kasidelerin de yer aldığı mevlid programına geniş bir katılım olduğu görüldü. Merhumun ailesi ve yakınlarının yanı sıra; Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Kaskon başkan vekili Zeki Şeref, Tosya Dernekler Federasyonu (TODEF) Başkanı Ali Tekin, İsmail Erşahin, Ümraniye ve çevresindeki Kastamonu derneklerinin başkan ve yöneticileri ile çok sayıda Kastamonulumevlid programına iştirak etti. Yapılan ikramların ardından program sona erdi.

Yünsel teşekkür etti

Programı organize eden merhumun oğlu Hidayet Yünsel, “Bu tür organizasyonlar hayır işidir. Hayrımıza ortak olan ve mazeretleri nedeniyle telefonla arayarak hayır dualarını esirgemeyen tüm dost, akraba ve hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü