1. Haberler
  2. EĞİTİM
  3. Engelli vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmalıyız

Engelli vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmalıyız

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, ”Engelli vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapmamız lazım” dedi.

Kastamonu Milli Eğitim Müdürü Yılmaz: -”Engelli vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapmamız lazım”

Kastamonu Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, ”Engelli vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapmamız lazım” dedi.
Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Kuzeykent Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi tarafından Engelliler Haftası dolayısıyla ”Özel Eğitim ve Özel Eğitim Uygulamaları” konulu panel düzenlendi.
Kastamonu Üniversitesi 3 Mart Konferans Salonu’nda düzenlenen panele, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Nükhet Tör, AK Parti Kastamonu Kadın Kolları İl Başkanı Yüksel Özbay, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, panelde yaptığı konuşmada, sağlam olan herkesin engelli adayı olduğunun unutulmaması gerektiğini vurgulayarak, ”Engelli vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapmamız lazım. Onlara sahip çıkmalıyız. Biz eğitim kurumlarımızda bu alanda gerekli özveriyi gösteriyoruz” diye konuştu.
Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kıldan’ın yönettiği panelde, konuşmacılar engellilerle ilgili sunuş yaptı.
Panelin sonunda, katılımcılara çiçek takdim edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Esan Akü