featured

EN KIDEMLİSİ ONLAR

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

İstanbul Fatih’te Şenol Özdemir, Üsküdar’da Esat Kalay, 2014 yerel seçimlerinde göreve geldikleri belediye meclis üyeliklerinde üçüncü kez aday gösterilen Kastamonulu isimler oldular. Özdemir ve Kalay görev yaptıkları ilçelerde sadece hemşerileri tarafından değil, demografik yapıda ilçelerinde ikamette bulunan insanlar tarafından da sevilen isimler olmayı başardılar.

ŞENOL ÖZDEMİR

Aktif siyasete 2004 yılında AK Parti Fatih ilçe teşkilatında başlayan Çatalzeytinli hemşerimiz Şenol Özdemir, 2014 yılına kadar çeşitli görevlerde bulundu. O yıl Belediye meclis üyesi olarak meclise girmeye hak kazanan Özdemir, Mustafa Demir, Hasan Suver ve Mehmet Ergun Turan gibi Belediye Başkanlarıyla çalıştı.  Kastamonuluların da yakından tanıdığı Şenol Özdemir, Kastamonulular Dayanışma Derneği Kas-Der Genel Merkez ve Fatih Şubesi’nde de uzun dönem yöneticilikler de bulundu. Özdemir, halen Fatih’te bulunan İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü yönetiminde yer almaktadır.

ESAT KALAY

Siyasete 2001 yılında AK Parti Kuleli Tanıtım Medya Birim Başkanı olarak başlayan Ağlılı hemşerimiz Esat Kalay, 2003- 2007 yılları arasında AK Parti Çengelköy/Kuleli Mahalle Başkanlığını yürüttü. Üsküdar İlçe teşkilatında 2014 yılına kadar çeşitli görevler de aktif rol aldı. 2014 yılında seçildiği Üsküdar Belediye Meclis üyeliği görevine Meclis Başkan vekilliği görevini de ekleyen Kalay, özellikle saha çalışmalarıyla göz dolduruyor. Sosyal sorumluluk projeleri başta olmak üzere, ilçe de eğitim, spor, kültürel ve sosyal yardım alanları ile sivil toplum kuruluşlarıyla yürüttüğü binlerce projede aktif rol üstlendi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!