featured

EN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI

AK Parti'den Türkiye'nin en genç il belediye başkan adayı olan 36 yaşındaki Kastamonulu hemşerimiz Özkan Çetinkaya, kesin olmayan sonuçlara göre Karabük Belediye Başkanı oldu.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Özdemir

Türkiye’nin en genç belediye başkanı olan Çetinkaya, yaptığı açıklamada başarılı bir seçim dönemi geçirdiklerini ifade ederek, Karabük halkına gösterdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Özkan Çetinkaya’nın belediye başkanı seçilmesi üzerine partililer, parti binası önünde toplanarak sevinç gösterisi yaptı. ‘Karabük seninle gurur duyuyor’ sloganları atıldı.

“HİZMETLERLE DOLU BİR DÖNEM”

5 yıllık görev süresinde vadetmiş olduğu projelerini hayata geçirmek için çalışacağını aktaran Çetinkaya, “Ayrıştırmayacağız, partili partisiz 28 mahalle, 128 bin nüfuslu Karabük’ün hizmetkarı olacağız. İlk gürden bu yana ‘hep hizmet’ dedik. Biz artık Karabük’te kavga istemiyoruz. Karabük siyasi söylemlerin değil en güzel hizmetlerin, en güzel yatırımların merkezi olsun, birlik olalım, kardeş olalım’ dedik gördük ki Karabüklülerde bu kardeşliğe omuz verdi. Hiçbir şekilde oy veren olsun vermeyen olsun tüm Karabük’ün birliğini tesis edeceğiz, eşit şekilde hizmet edeceğiz. Bize güvenip şehri teslim eden Karabüklülere 5 yıl hizmet dolu bir dönemi hep birlikte inşa edeceğiz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muzaffer Bıyık
Giriş Yap

İstamonu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!